Sunozon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2023. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

Nagyon magas védelem a napra érzékeny finom gyermekbőrnek
-intenzíven hidratál – speciálisan a gyermekek érzékeny bőrére lett kifejlesztve – bőrrel való összeférhetősége dermatológiailag igazolt

Mindig megfelelő mennyiségű napvédőszert használjon! - Teáskanál szabály!
Óvodáskorú gyermekeknél kb 3 teáskanál (15 ml),
Iskolás gyermekeknél kb. 5 teáskanál (25 ml),
Felnőtteknél kb.8 teáskanál (40 ml).

*80 perces vízben való tartózkodást követően a feltüntetett fényvédő faktor legalább 50%-ával tovább védi bőrét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

Korcsoport: >54
2023. július 22.

Vízparti, kifejezetten forró időjárásban próbáltam 4 napon át. Nem pirultam meg, egyedül az órám környékén lett picit piros a karom. Nagy megelégedésemre szolgált. Kifejezettem magamnak vettem, nagyon érzékeny fehér bőrű vagyok, szőke hajjal, kék szemmel. Napozás után sokszor kötöttem ki a bőrgyógyásznál, de szives ki hagyom ezt a kört.
Ez nem okozott allergiát, és kellő védelmet nyújtott, bár igyekeztem többször is kenni, mint korábban szoktam. Jó az adagolója, tökéletesen, és gyorsan el lehet oszlatni a bőrfelületen. Nem zsíros, nem olajos, nyomot nem hagy. Tökéletes ez nekem, az ára meg a mennyiséghez képest szintén kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 22.

kalmaniki

2023. július 3.

Most ezt használjuk, a gyermekeim, az apukájuk és én is. Gyorsan beszívódik, jó ez a pumpás kiszerelés. Nem égtünk le a használata mellett, szóval nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 3.