Sunrider

Ár:   3919 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   független Sunrider forgalmazók, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedinke, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   független Sunrider forgalmazók, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kizárólag természetes anyagokat tartalmaz. Egyetlen tégelye vagy üvegcséje önmagában felér egy hordozható elsősegélydobozzal.

• halántékunkra, nyakunk hátsó részére dörzsölve enyhítheti a fejfájást, szé­dü­lést;
  • torna, testedzés után hűsíti az izületeket, izmokat és inakat;
  • segít a szervezetnek égések, csípések, karcolások leküzdésében;
  • hosszú séta után megnyugtatja a lábat;
  • miután nyugodtan szájba vehető, frissíti a leheletet;
  • segít torokfájás, köhögés, fogfájás elmulasztásában;
  • tenyérre kenve és mélyen beszívva kitisztítja a légutakat, megkönnyíti a lég­zést;
  • tengeri betegség (autóban való utazás esetén rosszullét) esetén enyhülést hoz­hat;
  • sokak szerint éberebbé, frissebbé tesz;
  • ha lenyeljük, megállíthatja a hányást, megnyugtatja a gyomrot;
  • fogmosáskor fogkrémhez adva felpezsdítí az ínyt;
  • hasz­nos lehet álmatlanság ellen;
  • távoltartja a szúnyogokat, legyeket;
  • fürdővízbe keverve stimulálja, serkenti a bőrt;
  • illatos füstölőbe vagy mécsesbe cseppentve kellemes illattal tölti meg a szo­bát;
  • kitűnő masszázshoz; a fejbőrbe dörzsölve serkenti a vérkeringését és a hajhagymák működését.

ninarny

2018. március 18.

20 éve használom, a fejfájástól a fájó torkon át a begyulladt fogig mindenre bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Viki995

2016. április 11.

Én is csak jókat tudok róla mondani :) kb. 6-8 hónapja van meg és még a fele sem fogyott el, eszméletlen, pedig elég sokszor használtam az influenzás megfázásos időszakban. Kockacukorra egy csepp és a torokfájásnak nyoma sincs és a köhögést is csillapítja. Valamint kb. egy éve elkezdtek jönni a bölcsesség fogaim és az ínyemre is tökéletes volt. :) Szerintem 5*-os termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

kiflimorzsa

2015. október 8.

fantasztikus, nagyon sokat segít a köhögésen és az egyéb légúti panaszokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

fantasztikus, nagyon sokat segít a köhögésen és az egyéb légúti panaszokon.

hedinke

2014. április 20.

Ha egyetlen kozmetikumomat tarthatnám meg, ez lenne az. Ez egyszerűen tényleg egy csodaszer. Minden pénzt megér.
Jó torokfájásra, fejfájásra, gyulladásokra. A pattanásokat egyetlen éjszaka alatt mulasztja el. Az 5 ml hónapokig elég.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Csak ajánlani tudom!

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil