Superdrug

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   külföld (Superdrug), Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Percoon, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   külföld (Superdrug), Marionnaud
Kategória:   Ajakápolók

Hidratálja, puhítja és nyugtatja a száraz és repedezett ajkakat. Az aloe vera extra kondicionálást ad. Alma ízzel.

jete92

2015. november 23.

Angliában vettem egyet és nagyon bevált. Jó az illata is es a csomagolás is. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Percoon

2013. október 31.

Fincsi illata van, szépen hidratlálja és puhítja az ajkakat. Extra pont a cuki fém csomagolása. Egy kedves barátnőmtől kaptam, ő Angliából hozta nekem. Nem tudom itthon lehet e kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Emolliensek: Petrolatum, Isopropyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Limonene