SVR

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2021. szeptember 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sminklemosó balzsam hiperérzékeny bőrre, double cleansing első lépéséhez. Minimalista összetevőkkel (összesen 9) gondoskodik az alapos, de nagyon kíméletes tisztításáról. Balzsam, de vízzel érintkezve tejszerű emulzióvá változik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)