Swazi Secrets

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. július 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Vadon termett, tiszta, hidegen és kézzel sajtolt, finomítatlan, adalékoktól mentes olaj.

Hidratálás, öregedésgátló hatás, terhességi csíkok megelőzése - és kezelése, babamasszázs, hegesedés megelőzése - és csökkentése, bőrpír csökkentése, napégés kezelése.

Bázisolajként, valamint samponokba, krémekbe téve is használható. Vékony rétegben arcra és szemkörnyékre is kenhető.

Milka

2013. október 15.

én inkább éjszakára használom, mert a bőröm nem könnyen szívja fel. de a hatásával maximálisan kárpótol reggelre. nagyon jól hidratál és még a rozáceás bőrre is megnyugvást ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Casablanca

Korcsoport: >54
2012. október 5.

Az arcomat és nyakamat szoktam vele kenni. Vizes bőrre érdemes használni. Nem olajos érzés, hamar felszívódik, akár nappalra is lehet kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 5.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil