Swazi Secrets

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Természetes ápolószer repedezett, száraz bőrre és fejbőrre.

Használata: Pár csepp olajat masszírozzunk a bőrbe, míg a méz-szerű érzet elmúlik. Fejbőrre és hajra kenve ápoló pakolásként funkcionál.

ftbnny

2019. október 21.

Haha, ettől kötöttem ki a Kútvölgyiben, akkora allergiás rohamot kaptam tőle, hogy öröm volt órákon át lógni az infúzión, meg fetrengeni a négyágyasban jópár napig... Amúgy jó cucc, csak picit hamarabb járt le a szavatossága, mint ami a címke szerint illendő lett volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Lyah

2015. január 22.

Istenigazából már lehet, hogy ki kellene dobnom, de mivel hűtőben volt, kap egy utolsó esélyt, körömápolóként. Arcra szerintem nagyon kellemetlen, annyira ragacsos és ragaszkodó, hogy a hajamra semmi pénzért nem kenném, pedig rövid. A szaga elev olyan volt, mintha avas lenne, de most olvasom, hogy nem egyedi eset, úgyhogy megpróbálom, hátha...esetleg a talpamra (ott végzik az utolsó esélyesek általában) még jó lehet, zoknival...bár az lehet, hogy beszívja. Akkora csodát nem tud tenni, hogy újravegyem, és egy kissé drága volt ahhoz képest, hogy körömápolónak az olívaolaj is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

grizus

2014. október 25.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Egy hete használom, most már írok róla. Nos, az illata valóban pocsék, használt sütőolajra emlékeztet, de ez elillan. Viszont felkenés után nem múlik el a mézszerű érzet, ráadásul a szemkörnyéket nem is szabad dörzsölni. Nem veszek észre puhító hatást, viszont hosszabb idő után is ragacsos az arcom, és eddig nem vettem észre, hogy ránctalanítana. Nem akarom lepontozni nagyon, hisz végül is nem rossz, de nem ájultam el, nagyobb csodát vártam. Később még updatelek.
Nos, mivel nem vagyok szőrösszívű, adok neki még egy csillagot. A fura szagát egyébként valami perverz módon megkedveltem... nem használom mindennap, utcára nem is nagyon lehet, mivel csicsog az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

claudia.nyilas

2014. július 12.

Már régebben vettem, azóta nagyon ritkán használom, mert engem ez a használt sütőolaj szag teljesen elrettent tőle....
Hajápolóként még csak hagyján, mert kimossa az ember, de magamra soha többet nem kenem. Rosszul vagyok a szagától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

Milka

2014. június 16.

2013.10.15
engem a kenyérlángoséra emlékeztet az illata :) de kit érdekel, hiszen csak addig tart, amíg beissza a bőr / ez pedig pár perc mindössze / és aztán csak az álompuhaság marad. szerintem még akár zsíros bőrre is jó lehet, illetve nappali használatra, akár sminkalapnak is tökéletes. szem környékére is bátran használható, itt is látványosan simítja a bőrt.
2014.06.16
esténként szempillára használom, már néhány nap után is látványos hatással. továbbá hajra is, mosás előtt száraz fejbőrbe/hajba masszírozva, majd néhány órát rajta hagyni, azután mosni/balzsamozni. csak megerősíteni tudom azon véleményeket, amik szerint klasszisokkal jobb az istenített ricinusolajnál / érdemes utánanézni a neten /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 16.

2013.10.15
2014.06.16

antónia59

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Ezt a márkát is a Naturkence webáruház révén ismertem meg. Először, amikor megláttam a kis tubust, azt hittem gyorsan el fog fogyni, de nem így lett. Nagyon kevés kell belőle, arcra, szemkörnyékre használom. Állaga olyan, mint a mézé, de talán kicsit folyósabb. Illata nekem a tökmagéhoz hasonlít, de ez csak addig érződik, amíg be nem szívódik, ez viszont gyorsan történik. Nem hagy zsíros érzetet, csak nagyon puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

pipacsosmary

2013. július 20.

Fantasztikus, mit tud ez a kis jelentéktelen tubus olaj! Én nagyon szeretem az arcomra - éjszakára -kenni. Reggelre annyira finom, puha és sima! Hetente 2-3 alkalommal használom, így nagyon kiadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

pitypango

2013. május 21.

A legjobb olaj, amit valaha is használtam haj- és bőrápolásra. Száraz hajra ideális, kenterbe veri a natúr argán-, makadámia-, kókuszolajaimat is. Szintén hajmosás előtt maszírozom bele a tincsekbe, bedúcolom, kicsit melegítem és ameddig csak lehet fennhagyom. Sűrűségéhez képest könnyen öblítődik mondjuk a ricinusolajhoz viszonyítva, és álompuha utána a hajam, és a kezem is, amivel bedörzsöltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

sminkesmas

2013. március 3.

Ez egy csodacucc, nagyon jó szinte mindenre!
Nem folyékony hanem méz szerű, kicsit ragacsos.
Hajmosás előtt használom pakolásnak, és mindent ver!
Testápolásra, pattanásra, ajkakra is szupi!

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Ez egy csodacucc, nagyon jó szinte mindenre!
Nem folyékony hanem méz szerű, kicsit ragacsos.
Hajmosás előtt használom pakolásnak, és mindent ver!
Testápolásra, pattanásra, ajkakra is szupi!

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

kiscsibe

2012. október 7.

Száraz, pergamenszerű bőrre is szuper. Kicsit eleinte furcsa, hogy olyan mézszerű, de a testmelegtől, két kéz között összedörzsölve kenhető állagúvá válik. Az illata kicsit "mogyorószerű", engem nem zavar, de én utána, be szoktam magam fújni az Alverde frissítő spray-vel, ha mondjuk randevú előtt használom.:-) Nagyon puha, selymes lesz tőle a bőröm...és a sarkakra téve, pedikűr után, meg amúgy is csodát tesz. Extrém száraz bőrre kifejezetten ajánlom. Ja és kevés kell belőle, mondjuk pl. egyik karra kb. két borsónyi. De ez tényleg extrém száraz bőr esetén, úgyhogy még gazdaságos is. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

Emolliensek: Ximenia Americana Seed Oil

Ázsiában ás Ausztráliában elő sárga szilva fa magjának a kivonata, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak  a kozmetikumokban.