Swedish Beauty

Ár:   7310 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2013. március 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Kényeztesse bőrét ezzel a természetes bronzosítókat tartalmazó antioxidánsban gazdag krémmel az azonnali, sötét színért! Fiatalítsa, frissítse fel és újítsa meg bőrét a bogyók erejével! A hosszantartó természetes hatású bronzosítókkal párosítva a bőr sugárzó és bronzos lesz.

• Természetes bronzosítók: Azonnali hatású bronzosítók erőteljes kombinációja az azonnali stötét színért
  • BioBronze™ keverék: A természetes melaninfokozók felkészítik a bőrt a sötét szín fogadására
  • Gyümölcskoktél: Az öregedés ellen harcoló bogyók erőteljes kombinációja a még jobb bőrtónusért
  • Eco-Trio™ barnító keverék: Az A és E vitaminok, olivaolaj plusz az Aloe segít a jövőbeli öregedés jeleitől való védelemben

bogikaaa

2015. december 25.

Még ajándékba kaptam tavaly karácsonyra. Nagyon szeretem/szerettem, természetes barna színem van ennek köszönhetően. Az illata érdekes, rágógumihoz hasonlítanám, nem rossz. Lényegében teszi a dolgát nagyon jól, hidratál is, nagyon jó érzésű a bőröm szoli után. Nekem bevált, csak ajánlani tudom!! Max csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.