Swiss Arabian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: fás jegyek, sáfrány, kakukkfű, rózsa

Szívjegyek: koriander, kömény, rózsa, jázmin, pacsuli, oud

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, bőr, oud, borostyán, vanília

♀ ♂ Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad - fújós
Ár: 1400 Ft - 5 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Vinike

2021. április 27.

Fekete, famintás dobozban rejtőzik ez a sötét szépség. Mattfekete üveg, arany feliratokkal és kupakkal, igazán elegáns és sokat sejtető megjelenés. Kifújáskor ijesztően, szúrósan, már-már mentolosan jelentkezik a kakukkfű, de pár perc csupán és már át is adja a helyét a bársonyvörös rózsának. Fűszerekkel, jázminnal, pacsulival karöltve sötétlik, ez nem könnyed tearózsa, nem is bolgár rózsaolaj, hanem nemes, hosszúszárú, teljesen soha ki nem nyíló feketeség. Tovább mélyíti az élményt az oud, amitől még titokzatosabbá válik, olyannyira, hogy el sem tudok szakadni a csuklómtól, úgy próbálom megfejteni az ezeregyéjszakát idéző rejtélyt. Leszáradása édesebbé válik a vaníliától, de köze nincs az aranyszínű Shaghaf Oud vaníliás pralinéfelhőjéhez. Az is imádnivaló finomság, de az Aswad olyan, mintha a felnőtt, 18+-os változata lenne. Nem "blind buy" kompatibilis, bár én úgy vettem, és nem csalódtam benne. Igazi keleti csoda, még megfizethető áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.