Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ametiszt, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Kiválóan alkalmas, hogy bármikor rövid idő alatt hajadat party formába hozd. Hajad felfrissül, és dúsabb hatást kelt. Egyszerűen csak rázd fel, fújd a hajadra, fésüld ki, és már semmi nem áll az utadba a következő buliig.

Kiszerelés: 200 ml

random

2018. június 11.

Az illata épphogy elmegy, képes fegér nyomot hagyni, de a hatását tekintve nekem egészen bevált. Nem hogy egy, de inkább két-három nappal eltolta a hajmosást. A legnagyobb bajom vele, hogy gyorsan fogy. Másfél hónapot nem bírt ki, pedig annyit azért nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Mivel a kedvenc szárazsamponom(Szlovákiából) elfogyott és nem tudom, hol lehet beszerezni, így vagy 5 szárazsampon kipróbálása után belefáradtam és leragadtam ennél. Nem mondom, hogy tökéletes, de elvagyok vele. Amint kedvem szottyan belemerülni a tökéletes szárazsampon keresésébe, lefogom váltani.De ez még mindig sokkal jobb, mint a Balea, LeeStafford, Herbal Vita vagy a Syoss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Heli78

2015. június 28.

Nem lett a kedvencem hatását illetően, viszont mivel fehér port fúj a hajra így nekem szépen hamvasít. Ez miatt elhasználtam de többet nem vásárolom meg .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

phoenix

2015. január 9.

Nagyon-nagyon nem jött be. Hiába rázom fel minden egyes fújás előtt, ősz lesz tőle a hajam, amit nem is tudok 100%-osan kifésülni belőle. A hatása meg... Ahhoz, hogy bármilyen javulást elérjek, minimum 2x kell használnom egymás után, de még úgysem lesz szép az eredmény, maximum elfogadható. A Schauma szárazsamponja sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Zsannus

2014. október 18.

Teljesen jó! Illata is, barna hajon meglàtszik ha ràfújod, de miután kifèsülöd eltűnik! Ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

claudia.nyilas

2014. augusztus 3.

Az árkategóriájában szerintem ez a legjobb, meg a kék sima Frottee, amit kapni lehet. Ha éppen nincs Klorane-m, akkor ezt szoktam használni. A Lee Stafford-os szagától rosszul vagyok. Viszont ez mintha jobban működne, mint a sima kék Frottee, csak ennek meg a szaga nem jó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

lettart

2014. július 4.

Nagy reményekkel emeltem le a Müller egyik polcáról, hogy most kipróbáljak valami mást, valami újat..., de hatalmas kellett csalódnom. Nem elég, hogy tulajdonképp semmi por nem jön ki a fúvófejen, még le is fagyasztja a hajtöveimet, ami nem túl kellemes, még nyáron sem. Abszolút nem éri meg a pénzét! Ne bátorítsuk őket tovább a gyártásával!

Mínuszba nem lehet pontozni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Mínuszba nem lehet pontozni?!

rata.sum

2014. június 11.

Kb. 8-10 alkalommal használtam eddig. A hatásával meg vagyok elégedve, a használat napján vállalható a fejem vele. Persze nem olyan, mintha megmostam volna, de gyorssegélynek teljesen jó. A hajam tartásán is javít kicsit. Az illata jó, nem tolakodó. Egyetlen problémám vele, hogy a barna hajamon azért látszik... szóval szőkék előnyben. :)
(A hajam vékonyszálú, kevés, gyorsan zsírosodó /ősztől tavaszig kétnaponta, hőségben akár naponta kell mosnom/, lapockáig érő, szöszös végű.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol