Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. június 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Tiszta kókuszolajjal. Fényt és tartást ad a hajnak, anélkül, hogy ragacsossá tenné vagy elnehezítené a frizurát.

szeretlek

2014. augusztus 8.

Tévedésből vettem meg (nem tudom hol járt az eszem!!!) és eddig egyszer használtam, de borzalmas! Kemény az állaga, a hajvégeimre tettem , de ragacsos lett a hajam tőle és a végeit teljesen összeragasztotta (még ha nagyon keveset is használtam). Az illatával semmi bajom, csak az állaga!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

norcus

2012. szeptember 1.

Szerintem teljesen rendben van. Kb. csak akkor érezni a szagát, ha az ember belenyomja az orrát a tégelybe.
Én csak a hajam végének a szálkásodása ellen használom és arra teljesen jó. Védi a hajvégeket a dörzsölődésektől és a kiszáradástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

DittyCat

2012. június 24.

Müllerben van belőle. De ne vegyél. Iszonyatos szaga van, a feje megfájdul bele az embernek, színtiszta wunderbaum légfrissítő szag, elviselhetetlen.
Az állaga meg olyan, mintha vazelint kennél a hajadra, semmi tartása nincs, csak az a borzalmas szag... hányinger...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate