Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

A tiszta teafaolaj értékes hatóanyagokkal serkenti a fejbőr vérkeringését. A faggyúmirigyek működését szabályozza így észrevehetően csökken a faggyútermelés és a korpaképzodés. A teafaolaj természetes növényi kivonatok segítségével ápolja a hajat és a fejbőrt és egyidejűleg védi a káros környezeti hatásoktól.

szaboeniko

2021. május 4.

Egy ideje kísérletezem a hajsamponokkal, mert viszket a fejbőröm, nem tudom mitől, de nem korpásodástól. Már babáknak szánt termékeket is próbáltam, a Balea, Alverde sensitive termékeit is, de egyik sem segített. Legutoljára ezt vettem, nagyjából egy hónapja, eddig ez a legrosszabb. Már a hajmosást követően rögtön jelentkezik a viszketés. Ráadásul annyira tömény az "illata", nagyon zavaró. Valószínűleg tartom, hogy valamire érzékeny a fejbőröm, lehet másnak beválik a termék, de számomra csak olaj volt a tűzre. Igazából elég néhéz elérhető áron alkohol, vagy parfümmentes termékeket találni, ennél a samponnál nem figyeltem, mert a felirat az elején meggyőzött, hogy na ez jó lesz... aztán mégsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Sunshine28

2020. november 23.

Viszkető, zsiroskorpára vettem. Erős az illata. Nagyon szárít és nehezen kifésülhető a haj.
Ami pozitív, hogy jól tisztít és mérséklődött a viszketés tőle. Korpám megszünt, de több sampont is használtam mellette. Nem használnám hosszú távon, nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

papillonlepetit

2020. november 14.

első pár hétben tapasztaltam,hogy nagyon jó puha lesz tőle a hajam,mostmár lassan a 2.hónap végére már egyáltalán nem érzem,inkább picit seprűsíti a hajamat,ami már alapból száll össze vissza,párás időben pedig még rosszabb sajnos az állaga.. érdemes egy idő után valószínűleg balzsammal együtt használni. de egyébként jó, hogy nem kell belőle sokat felvinni a hajra,könnyen habzik. és az illata annyira nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

chiocciola

2020. július 23.

semmit nem ért a korpa ellen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

semmit nem ért a korpa ellen

Brigcsy

2020. június 18.

Rettenetesen büdös sampon, de tényleg... 😢 A férjem meg is kérdezte, hogy mi ez a szag? "Hangyaírtóztál?"... Még hajmosás után órákkal is megcsapott a szaga, pedig alaposan be balzsamoztam a hajam. Na mindegy. Most már elhasználom és kíváncsian várom a hatását... Ha beválik, felpontozom, de egyenlőre csak 2 csillagot tudok adni rá az "illata" miatt 😒

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

raingirl

2020. június 15.

Az első flakon után kezdett el igazán működni, megszűntette a korpásodást és a hajam zsirosodását is mérsékelte. Kellemes illat és frissítő érzés mosás után. A vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamra eddig a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

linkee

2020. május 12.

Kedvelem ezt a sampont! Az illata igazi teafaolaj, emiatt a család többi tagja utálja, de szerencsére hajmosás után nem érződik a hajon. A korpásodást nem szüntette meg teljesen, de az utóbbi időben jobban zsírosodó fejbőrömön határozottan segített. Több nappal kitolja a hajmosást, balzsam használata ajánlott utána, mert elég csikorgóssá varázsolja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

demeterne

2020. április 27.

Nekem nagyon bejön ez a sampon. A hajmosást nem tolja ki, igazából ugyan úgy zsírosodik a hajam mint előtte, de a korpát megszüntette érzem, hogy tisztít. A teafa illatát imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

bigib

2020. április 16.

Nekem nemcsak gyorsan zsírosodó a hajam de gyakran viszket a fejbőröm is. Teafaolajat a bőrömön gyakran használtam, és mikor megláttam, hogy ez teafaolajai és nyugtató hatású azonnal meg is vettem. Nagyon pozitív élményeim vannak vele, zuhanyzás közben egy 5-10 percre a fejbőrömbe masszírozás után állni is szoktam hagyni, hogy jobban kifejtse a nyugtató hatását. A tubus felénél járok és mostmár jelentősen kevésbé viszketős a fejbőröm, amit ennek a samponnak köszönhetek. Teljesen elégedett vagyok vele és még az ára is barátságos ilyen eredményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Csillagporocska

2020. február 25.

Korrekt, átlagos sampon. Én szerencsére nem küzdök 'komolyabb' fejbőr problémákkal, kíváncsiságból vásároltam meg.
Az illatát szeretem a legjobban, engem az uszodára emlékeztet :) A hajamat nem (pedig dauerolt), a fejbőrömet viszont ki tudja szárítani több egymás utáni mosással, így felváltva használom egy krémsamponnal. A flakon felénél járok, ha változik valami, frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.