Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

A tiszta teafaolaj értékes hatóanyagokkal serkenti a fejbőr vérkeringését. A faggyúmirigyek működését szabályozza így észrevehetően csökken a faggyútermelés és a korpaképzodés. A teafaolaj természetes növényi kivonatok segítségével ápolja a hajat és a fejbőrt és egyidejűleg védi a káros környezeti hatásoktól.

Ár: 550 Ft , Eladó: KK95
Állapot: bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel
Capinyo

2019. január 12.

Gondoltam kipróbálom. Sajna a zsírossággal ez se tudott mit kezdeni, mondjuk ahhoz képest ha a használati útmutatót betartva használom, eléggé kiszárad a hajam a hajmosas után. Nagyon erőteljes teafaolaj illata van. Nekem nagyon bejön, de akit zavarnak az erős illatok, érdemes vásárlás előtt megszimatolni. Egyetlen előnyének azt tudom felhozni, hogy kevesebb patti van a fejőrömön, és kevésbé viszket, de teljesen megszüntetni nem tudta a panaszokat. Kb 3/4 ét már el használtam, de ujra nem veszem.

Capinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

erika81

2019. január 1.

Imádom, nem viszket tőle a fejbőröm, ami nálam nagy szó!!!
A zsírosodást valamennyire kitolja, de azért csodát ez a sampon sem tesz!
Megvettem belőle a tartalékot, mert már az első flakon végén járok, igaz alig találtam meg a DM-ben mert megváltoztatták a flakonját.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Imádom, nem viszket tőle a fejbőröm, ami nálam nagy szó!!!
A zsírosodást valamennyire kitolja, de azért csodát ez a sampon sem tesz!

csillam94

2018. november 29.

Az illata nagyon erős, szinte fojtogató. Csak a hajtőnél használtam, de így is erősen szárította a hajvégeimet.A zsírosodáson nem segített.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Selvadjia

2018. november 13.

Nem olyan rossz sampon . 2 flakonnal használtam el belőle. Eleinte segített kitolni a hajmosások közti időt aztán valahogy ez elmúlt a második flakon közepére kb.
Ami nagyon meglepett ennél a samponnál , hogy az addig gyorsan nővő hajam , míg használtam , szinte semmit sem nőtt ! 😯
Egy próbát megér.
Keresgélek tovább.

Selvadjia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Egy próbát megér.
Keresgélek tovább.

Petyuska

2018. augusztus 13.

Ajánlásra vásároltam meg. Nagyon durván hullik a hajam, és rögtön zsíros is a fejbőröm hajmosás után. Nekem nincs gondom a teafaolaj illatával, viszont aki nem szereti, annak előre szólok, hogy nagyon erősen kiérezni.
Festett szőke hajam van, sajnos vattacukorszerű lesz tőle. Első körben ezt használtam a fejbőröm tisztítására, aztán a bevált sima samponom, aztán a pakolás a hajvégre. A leírt rutin után is nagyon sprőd hajat csinál, de aki nem festi, annak jó választás lehet. El fogom használni, de valószínűleg újra nem veszem. Egyébként pozitív hatásáról annyit tudok nyilatkozni, hogy ugyan a hajhulláson nem segített, de tény, hogy kevésbé volt zsíros és viszketős a hajam utána.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

anita23

2018. július 17.

Az én fejbőröm nagyon sebesedett, irtózatosan viszketett, ennek következtében pedig rettenetesen hámlott a fejem, ronda látvány is volt, meg baromi kellemetlen is. Elmentem bőrgyógyászhoz, de nem tudott rá semmi értelmeset adni, nem javult az általa felírt "csodasampontól" (ami egyébként aranyárban is van... 4000 ft) sem, csak max enyhén. Ezután még egy évig kísérleteztem fejbőrkímélő samponokkal, egyiktől sem szűnt igazán a viszketés. Aztán rátaláltam erre a samponra, ami szerintem abszolút megfizethető árban is van, és ténylegesen kíméli is a fejbőrt, mióta használom azóta egyáltalán nem viszket a fejem, és a sebek is elmúltak róla, totál megnyugtatja az én nagyon érzékeny fejbőrömet.:) 10/10

anita23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

rekusk87

2018. február 13.

Sziasztok! Ezt a sampont korpára vettem, mert hallottam, hogy a teafaolajos samponok jók a korpás hajra. Hát semmit sem ér. Többet ér az, ha cseppent az ember sima teafa olajat sima samponba. De az igazi a Nizoral.

rekusk87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Divaldia

2018. február 7.

Hosszú ideje ezt a sampont használom. Könnyen zsírosodó hajra ajánlom, mert szárít. Nekem bevált a viszkető, korpásodásra hajlamos fejbőrömre.
A tapasztalatom az, hogy hajbalzsam vagy hajvégápoló nélkül könnyen tönkre tudja tenni a hajvégeket, szóval erre oda kell figyelni.

Divaldia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

2018. január 31.

A hajam töve zsíros, a vége száraz lesz utána, a korpa megmarad, és nem lehet kifésülni a hajamat. Valahogy nincsenek gyengéd érzelmeim iránta....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Amadea

2018. január 2.

Kb. öt évig zsinórban ezt a sampont használtam, a hajam fényes volt, korpa nuku és 5-7 napot kibírt mosás nélkül, remekül szabályozta a zsírosodást. A szaga nekem inkább illat, nincs bajom a teafaolajjal, aki nem bírja, de ki szeretné próbálni ezt a sampont, számoljon az erőteljes ájerrel.
Sajnos az utóbbi egy-másfél évben menthetetlenül bekorpásodott a hajam (a Balea Vízimenta és Bambusz, majd a helyette jövő Anti-Schuppen szüntette meg a problémát), nemrég próbáltam rá visszatérni, de a Balea mellőzésével ismét megjelent a korpa, ezért szomorúan száműztem vidékre, úgy csak elhasználgatom. Amiért próbáltam újra használni, az a faggyútermelést szabályzó hatása, sajnos ebben a Balea nagyon elmarad tőle.
A hosszú, múltbeli szerelem miatt öt csillagot kap, egyébként meglepődtem, milyen alacsonyan áll a pontozása.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.