Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

A tiszta teafaolaj értékes hatóanyagokkal serkenti a fejbőr vérkeringését. A faggyúmirigyek működését szabályozza így észrevehetően csökken a faggyútermelés és a korpaképzodés. A teafaolaj természetes növényi kivonatok segítségével ápolja a hajat és a fejbőrt és egyidejűleg védi a káros környezeti hatásoktól.

Csillagporocska

2020. február 25.

Korrekt, átlagos sampon. Én szerencsére nem küzdök 'komolyabb' fejbőr problémákkal, kíváncsiságból vásároltam meg.
Az illatát szeretem a legjobban, engem az uszodára emlékeztet :) A hajamat nem (pedig dauerolt), a fejbőrömet viszont ki tudja szárítani több egymás utáni mosással, így felváltva használom egy krémsamponnal. A flakon felénél járok, ha változik valami, frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

sandorjudit

2020. február 20.

Ezt a sampont már többször újravettem. Könnyen zsírosodó hajra nagyon szuper, ráadásul a fejbőrömön lévő sebeket, pattanásokat mind eltüntette. Mindemellett pedig nem szárít. Akinek problémás a fejbőre, mindenképp próbálja ki. Mivel sok teafaolaj van benne, az illata elsőre furcsa lehet de meg lehet szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

mmaryann

2019. december 12.

Jöttem felpontozni! Kb. 2-3 hete használom és nagyon meg vagyok elégedve a hatásával. Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, és már az első hajmosásnál éreztem, hogy levegőhöz jut a fejbőröm. A második lemosás előtt rajta hagyom kb. 2-3 percig és utána egy kevésbé zsírosító hajbalzsammal fejezem be, hogy utána kifésülhető legyen a hajam. Mellette használok még doterrás olajokból készült hajsprayt is, így már kb. 2 nappal sikerült kitolnom a hajmosást, abbamaradt a hajhullás és jönnek a babahajak! :-) Nálam ez a sampon újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

JankaKontha

2019. június 19.

Ezt a sampont amikor megvettem nem fűztem hozzá hatalmas reményeket mivel az én hajamon szinte semmi sem segített EDDIG A PILLANATIG. Elkezdtem használni és már az első használatnál látszódott a javulás. Elkezdte kitolni a hajmosások között eltelt időt. Mivel nekem elég gyorsan zsírosodik a hajam és szinte már mindent kipróbáltam azt tudom mondani, hogy eddig ez az első sampon ami segít leküzdeni ezt a problémát. Az egyetlen hátránya, hogy eléggé szárítja a hajam, szóval érdemes mellette balzsamot használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Csiimi

2019. április 2.

Az egyik kedvenc samponom, évek óta használom már, néha felváltva más samponokkal. A hajam sokkal szebb és nem zsírosodik annyira, pedig előtte már a hajmosást követő reggeleken zsíros volt a hajtöveknél. Pluszban szuper, hogy korpának nyoma sincs azóta, amióta erre váltottam. 100 csillagot is adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Capinyo

2019. január 12.

Gondoltam kipróbálom. Sajna a zsírossággal ez se tudott mit kezdeni, mondjuk ahhoz képest ha a használati útmutatót betartva használom, eléggé kiszárad a hajam a hajmosas után. Nagyon erőteljes teafaolaj illata van. Nekem nagyon bejön, de akit zavarnak az erős illatok, érdemes vásárlás előtt megszimatolni. Egyetlen előnyének azt tudom felhozni, hogy kevesebb patti van a fejőrömön, és kevésbé viszket, de teljesen megszüntetni nem tudta a panaszokat. Kb 3/4 ét már el használtam, de ujra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

erika81

2019. január 1.

Imádom, nem viszket tőle a fejbőröm, ami nálam nagy szó!!!
A zsírosodást valamennyire kitolja, de azért csodát ez a sampon sem tesz!
Megvettem belőle a tartalékot, mert már az első flakon végén járok, igaz alig találtam meg a DM-ben mert megváltoztatták a flakonját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Imádom, nem viszket tőle a fejbőröm, ami nálam nagy szó!!!
A zsírosodást valamennyire kitolja, de azért csodát ez a sampon sem tesz!

csillam94

2018. november 29.

Az illata nagyon erős, szinte fojtogató. Csak a hajtőnél használtam, de így is erősen szárította a hajvégeimet.A zsírosodáson nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Selvadjia

2018. november 13.

Nem olyan rossz sampon . 2 flakonnal használtam el belőle. Eleinte segített kitolni a hajmosások közti időt aztán valahogy ez elmúlt a második flakon közepére kb.
Ami nagyon meglepett ennél a samponnál , hogy az addig gyorsan nővő hajam , míg használtam , szinte semmit sem nőtt ! 😯
Egy próbát megér.
Keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Egy próbát megér.
Keresgélek tovább.

Petyuska

2018. augusztus 13.

Ajánlásra vásároltam meg. Nagyon durván hullik a hajam, és rögtön zsíros is a fejbőröm hajmosás után. Nekem nincs gondom a teafaolaj illatával, viszont aki nem szereti, annak előre szólok, hogy nagyon erősen kiérezni.
Festett szőke hajam van, sajnos vattacukorszerű lesz tőle. Első körben ezt használtam a fejbőröm tisztítására, aztán a bevált sima samponom, aztán a pakolás a hajvégre. A leírt rutin után is nagyon sprőd hajat csinál, de aki nem festi, annak jó választás lehet. El fogom használni, de valószínűleg újra nem veszem. Egyébként pozitív hatásáról annyit tudok nyilatkozni, hogy ugyan a hajhulláson nem segített, de tény, hogy kevésbé volt zsíros és viszketős a hajam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.