Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naren005, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Ápolja a hajat és az érzékeny fejbőrt.

Kiszerelés: 250 ml

anitakiara

2015. szeptember 9.

Eredetileg azért vettem, mert sehogy sem sikerül a korpát elűznöm, és megpróbáltam ezt, hátha (a teafaolaj miatt vártam csodát, mert sokan dicsérik). Azt kell, hogy mondjam, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, mert amellett, hogy nem használt, még fel is marta a fejbőrömet, amit azóta sem értek, de ha ezzel mosok hajat, mindig előjön (lehet érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

póniló

2015. május 12.

Álltam a Rossmannban, és végig krémmániáztam az összes sampont, amit csak láttam a polcokon zsíros hajra.A végén meguntam, és csak úgy lekaptam ezt SZERENCSÉRE, mert itt nem igazán voltak jó véleménnyel róla. Azt tudni kell, hogy nálam szinte naponta kell hajat mosni, hacsak nem fújkálom szét a hajam szárazsamponnal. Este ki is próbáltam, és hihetetlen, két napja nem mostam meg, és ugyanolyan :)
Annyi negatívum van számomra, hogy nagyon száll tőle a hajam, illetve nincs tartása, és túl puha, de nem érdekel, nem zsíros :D

Update: le kell pontoznom... Borzalmasan szárítja a fejbőrt, és olyan durva lesz tőle a hajam, ha huzamosabb ideig csak ezt használom, hogy borzalmas, ráadásul már megint a zsírossággal küzdök. Pedig úgy örültem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

BogiG

2015. február 11.

Egeszeben elegedett vagyok, nem tesz csodat, de azon samponok között tudom szamon tartani, amik hasznalata soran nem kell minden nap hajat mosnom, ugyanis sajnos rettenetesen hamar zsirosodik a hajam. Ez szamomra a fö szempont ha samponrol van szo es ezt tudja. Szerintem kifejezetten rossz illata van, mar-mar büdös, de ez erdekel szemely szerint a legkevesbe, mert -ahogy elöttem is irtak- ez balzsammal könnyen orvosolhato. Nincs benne "karos" összetevö, többek között nekem ez is fontos.. 4 csillag mert szarit es zsiros tövü, szaraz vegü hajra ez is csak fel megoldas..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Enca

2014. július 19.

A férjem vette, mert szereti a teafaolaj illatát. Kb. ennyi pozitívum van benne. Erősen szárít, szükséges utána ápoló balzsam. Neki nem viszket tőle a fejbőre :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

zitici

2014. július 1.

Nekem zsírosodásra hajlamos hajam van, ami ezzel a samponnal érezhetően tovább marad szép és friss. A kiszárító hatását nem vettem észre, mivel én minden hajmosáshoz használok balzsamot és hajvégápolót, és így teljesen rendben van a puhaság, kifésülhetőség. Nekem szerencsére nem viszket tőle a fejbőröm. Drogériás samponok között nekem kiemelkedően jól teljesít. Már csak azon izgulok, hogy ne szokja meg túl gyorsan a hajam, mint általában a samponokat, mert akkor megint vadászhatok valami új után.

Ja igen, az illata elég erősen teafaolajos, de én szeretem, és a balzsam száraz hajon már abszolút ledominálja.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

helcsicsakegyvan

2014. február 9.

Olyan, mint a Dr. Müller-es teafaolajos sampon. Az illata is és a hatása is: a haj nem lesz tőle selymes, inkább száraz és nehezen fésülhető, de a korpásodásra hajlamos fejbőröm miatt vettem. Remélem jó lesz rá. Használat után mindenképp ajánlott valami olajat tenni a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

tkaukal

2013. február 2.

Zsíros hajra jó, szép lesz tőle a hajam, a korpán is segít valamennyit, de egy idő után viszket tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Orchid

2012. április 29.

Zsíros-korpás hajra nagyon jó, de a hajvégeket ápolni kell utána, mert szárít és kifésülni is kicsit nehéz. Nekem nagyon tetszett az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Macska

2012. április 18.

Elég erős fenyőillata van. Kíváncsi leszek a hatására, mert mostanában elég sok sampontól viszket a fejbőröm.
2x kell vele hajat mosni, először megmossuk, majd leöblítjük, azután ismét felhabozzuk a fejbőrön és 3 percig rajta hagyjuk, hogy hasson a teafa kivonat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Emolliensek: Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Laureth-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Coco-Betaine, Laureth-4
Illatanyagok: Limonene, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Formic Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.