Syed Junaid Alam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. március 4.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: rózsa

Szívjegy: licsi

Alapjegyek: fehér pézsma, jázmin

kvin

2019. március 1.

Elképesztően csodás, "Ezer egy éjszaka meséi" parfümös üveg, nem kétség, hogy nagyon is adnak a látványra, a márka minden üvege lenyűgöző, egy külön történet, amivel szerelembe lehet esni.
Ezért, és a tartóssága, erős hatótávja miatt felpontozom.
Viszont az arab parfümök sosem lesznek a szívem csücskei, sőt... nekem ez is csak "tevesz*os" arab kreálmány, rózsás utóízzel... elnézést azoktól, akik szeretik, nekem ez az egyéni véleményem. Tagadhatatlanul arab és nekem ennyi elég is. Egyébként szép...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Ezért, és a tartóssága, erős hatótávja miatt felpontozom.