Sylveco

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiasznibrigi, Módosítva: 2018. december 5.

Kategória:   Szappanok

Babérlevéllel és fenyővel illatosított természetes kézi szappan, kis tételben, tradicionálisan hőmentesen készítve. Hipoallergén és biztonságos mindennapos használatra, arcon, kezeken és testen. Javasolt gyengéd tisztításhoz, minden bőrtípus számára, beleértve az érzékeny és allergiára hajlamos bőrt. Tisztító zöld agyagot és regeneráló babérolajat tartalmaz, hogy felgyorsítsa a gyógyulást és segítsen harcolni a pattanások és más bőrhibák ellen. Fokozza a ragyogást elszíneződésre hajlamos, öregedő bőrön.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil