Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Érzékeny bőrre 24 órán át tartó megbízható védelmet nyújt. A hónaljszőrzet eltávolítása utáni használat alkalmával sem kelt égető érzést a bőrön.

0% alkohol. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Minimális deo foltok. Színezék- és tartósítószer mentes. Parabénmentes.

Ennie86

2016. február 27.

Igazi babás illat. Nagyon megszerettem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Igazi babás illat. Nagyon megszerettem! :)

Anett0707

2015. november 19.

Nekem is nagyon bevállt, nincs vele gond, tartós a hatása. Nagyon kellemes az illata is, ára is nagyon barátságos. Újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Hibiszkusz

2014. december 23.

Kicsit rádurrantam az édeskés illatokra, ezért megvettem. Sajnos annyira mégsem jön be az illata, ahogy először gondoltam. Ráadásul elég sokat kell fújni belőle, hogy elgyáltalán érezni lehessen valamit. Ezt biztos nem fogom újra venni, de legalább nyugtat a tudat, hogy nem dobtam ki rá egy rakás pénzt.
Izzadásgátlás szempontjából már nem is számítok ezekre a "fújós" dezodorokra, mindig csak illatosítás miatt veszem őket, úgyhogy ilyen szemszögből már nem is véleményezem őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 23.

veronika24

2014. november 19.

Nagyon szeretem! :)
Többször újravettem, ezután is így lesz.:) 150ml, 399 Ft-ért vettem a Rossmannban. Teljesen megéri.:)
A hatásával sincs probléma..ellátja a dolgát :)
Az illata nagyon finom :) édeskés.:)
5 pontot kap.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 19.

Nagyon szeretem! :)
A hatásával sincs probléma..ellátja a dolgát :)
Az illata nagyon finom :) édeskés.:)
5 pontot kap.:)

Kátya

2014. május 27.

Nemrég vettem csak, és mivel elegem volt már a dezodorok bőségzavarából, és az árakból, ezért miután észrevettem, valahogy erre esett a választásom. Az illata édeskés, ami kivételesen nagyon megtetszett, és a 150ml 350 forintba került. Nem vagyok egy extra izzadós fajta, de az előző dezodor próbálkozásom kudarccal végződött. Ez eddig elég jól bevált a melegben, de mivel csak rövid ideje használom, még visszajövök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag