Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Gyorsan beszívódó, 24 órás hdratáltságot biztosító kézkrém.

szeretlek

2013. augusztus 19.

Kellett valami kézkrém a nagyon száraz kezeimre. A szemem megakadt a csomagolásán, olcsó is volt, gondoltam egy próbát megér... amint kiléptem az üzletből máris nyomtam már a kezeimre és meglepő, de nem hagy zsíros érzést maga után, olyan mintha vizet kennék a kezeimre. Könnyű krém, beszívja a bőr , hidratál, az illata mennyei és nagyon kevés is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.