Syoss

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Hajformázók

Hajhab a dús hajért. A szépségszalonok inspirálta innovatív Syoss Air Dry formula levegő szárította természetes végeredményt biztosít, hajszárító használata nélkül. Az eredmény hosszantartó, rugalmasan formázható dús frizura és könnyed, ragadásmentes hatás.

póniló

2020. április 29.

Dúsabb hatású lesz az amúgy lelapuló, vékonyszálú hajam, de tényleg kell az a hajszárító, anélkül nagyon ragacsos marad, illetve ugyanolyan gyorsan zsírosodik is, szóval ezt nem rontja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Tindolini

2020. február 24.

Vékony szálú, göndör hajamra egy áldás. Nem szabad túl sokat használni belőle, mert akkor lehetetlen másnap fésülködni, de ha sikerül nem túladagolni a levegőn hagyom félig megszáradni, utánna difúzorral átszárítom, és kész az igazi göndör oroszlán sörény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Jameli

2020. február 8.

Ha nem szárítom meg után a hajam,ragacsos marad.Hajszarutas után viszont erezhetően dúsabb,és nem lapul le olyan hamar a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.