Syoss

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 14.

Kategória:   Hajfestékek

Az új Syoss Cool Blonds hajfestékek segítségével a legújabb trendeknek megfelelően hideg tónusú, szürkés árnyalatú szőke hajszín érhető el, szalon minőségben. A 2in1 technológiának köszönhetően egyszerre világosítja a hajat akár 4 árnyalattal és kölcsönöz neki hideg tónusú platina árnyalatot - mindkettőt egy lépésben.

Betty33

2020. július 5.

Először használtam ezt az árnyalatot. Meguntam,hogy “sárgás“ szőke legyek,hamvasítani szerettem volna és sikerült is. Eredetileg gesztenye barna hajam volt,de mostanára ahogy “idősödöm” olyan se nem barna se nem szőke,meghatározhatatlan árnyalatú hajszínem van már, pár ősz hajszállal. Ahogy a dobozán is írja,max.4árnyalatot világosít,tehát akinek sötétebb a haja az mindenképpen szívassa le a lighteners-sel,ha a dobozon látott hajszínt szeretné elérni. Egyébként én is,mint sok más hölgy,sokféle márkájú és árnyalatú festéket próbáltam ki az elmúlt évek során. Fodrászok különböző festési technikákkal festettek, mert egyszerűen elől és oldalt mindig sokkal világosabb lett a hajam,hátul mindig sötét maradt,még “konyak színű” hajam is. :) Mióta felfedeztem a Syoss-t,azóta minden oldalon,elől-hátul egyforma színt sikerült elérnem,bár 13-0 árnyalatú világosítóra egy másik Syoss szőkét kentem.(rég volt,árnyalatra nem emlékszem).
Az “illata” nagyon szúrós,de nem jobban,mint más márkanevű festék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Az “illata” nagyon szúrós,de nem jobban,mint más márkanevű festék.

Csibehaj

2020. április 12.

Teljesen rózsaszín lett a hajam.
Toner gyanánt vásároltam 1700ft kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Teljesen rózsaszín lett a hajam.
Toner gyanánt vásároltam 1700ft kuka

Kommentelo

2020. január 19.

Tehát ami szörnyű az az, hogy a jégszőke hajamnak szerettem volna egy frissítő festést 3 hónap után amit gondosan hamvasítóztam persze, felkentem ezt a vacak szemét terméket ami szárít, a mellé járó balzsam semmitérő szintén plusz a hajtöveket undorító módon sárgítja! Szerencsére ezt egy Schwarzkopf Igora Royal 9,5-el + 3%-os oxigentával rendbe tudtam hozni úgyhogy ismét csodálatos a hajszínem a tövétől a végéig, de ezt a Syoss terméket SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!! Jaaaa és a borzasztó bűzéről ne is beszélve, amit egyik festék sem tesz még egy 12%-os hidrogénnel sem!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

iifenopy

2020. január 8.

Nekem bevált. Kicsit bödüs de mit várunk egy erős szőkítőtől kéremszépen? Évek óta ezzel festek, nem túl gyakran kb 3 havonta és hagyom lenőni. Festő ecsettel már begyakoroltam az otthoni "balayage" szerű felvitelt így nem túl éles az átmenet az eredeti hajszínellem ami sötét szőke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

lolablau

2020. január 2.

Újévi fogadalmam: semmi más festéket nem kenek a fejemre, csak a Syoss Cool Blonds 12-59-t.

Történt ugyanis, hogy az évek során megöregedett az eredeti hajszínem, és lett belőle hamvas-szürkés-őszekkel megszórt-középszőkének sem nevezhető kb 7-es színmélységű valami. Gondoltam, legyek akkor szőke.
Kiderült a szőkítési folyamat során, hogy, bár ez kívülről nem látszik, kiirthatatlan mennyiségű vörös pigment lakik a hajszálaimban.
Több év (!) otthoni és fodrászati sikertelenség és bosszankodás után, aminek többnyire sárgás vagy rezes eredménye lett, megláttam a fenti festéket. Kipróbáltam, és hanyatt estem: végre azt kaptam, amire vágytam: fényesen ragyogó pasztell szőkét, ami nem lila, nem kék, nem rózsaszín, de főleg nem sárga és narancs.Hozzáteszem: nem olyan a fejem, mint a dobozon :D Szóval nem platinaszőke.

Használtam is boldogan egész tavalyi évben.
Mígnem egy napon nem volt ott a drogi polcán. És nekem, ha rám jön, azonnal festenem kell, mindegy, mi van. Így jött velem a 13-5, a hajam pedig hófehér lett...

Az, hogy azóta hányféleképp próbáltam korrigálni, és a vágatáson, lenövesztésen, színkísérleteken, hajfesték eltávolításokon hogy lettem túl, egy másik bejegyzés tárgya, amit a L'Oreal Efassornál fogok megírni. Mára végre ismét az a szín van a fejemen, ami nekem a leginkább tetszik rajtam. És nem veszek többé mást.

Egy fontos dolog, ha használod: erős oxi van benne, valszleg 12% körüli. Ha úgy érzed, ez a szőkített hajadnak már sok, és túlszívná, nyugodtan cseréld ki 6-osra vagy 9-esre. A tövéhez érdemes egy rész festéket kikevni az erőssel, felkenni csak a tőre, majd a maradékot enyhébb oxival, és rá a hajra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

Használtam is boldogan egész tavalyi évben.

blondiebunny

2020. január 2.

Nah ez sajnos nekem nagyon ambivalens, 5 csillag lenne, mert ez tényleg annyira gyönyörű ezüstszőkét varázsol, amilyet kb semmi, 1 csillag, mert marja a fejbőrt =( Így összességében 3. A hozzá tartozó balzsam amúgy fenomenális.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

zorka123

2019. október 20.

Jézusom meg ne vegyed ezt a festéket!! Szőkített hajon használtam és kaptam egy rózsaszínes lilás árnyalatot. A szaga borzalmas és konkrétan lemarta a fejbőrömet míg rajtam volt. Az az egy csillag is túl sok rá mert egyáltalán nem ilyen színt szerettem volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Reni97

2019. szeptember 1.

Platina szokere van festve a hajam, de a lenovest ezzel akartam leszivni. Hat az eredmeny narancssarga lett es borzasztoan egetett, fajt amig fent volt....teljes penzkidobas es orulhetek ha lesz meg hajam ezutan. Jelenleg sebes a fejborom egy-egy reszen ahol mart a hatoido alatt..... Mas syoss termekkel nem jartam meg igy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Jazmi

2019. június 17.

UPDATE:
Kapott még pár pontot. Nem tudom, változtattak-e az összetevőkön vagy mi történt, de adtam neki még 1 esélyt és ez lett a kedvenc festékem.
az alap színem is szőkés, így nem kell alá világosítani, nagyon szép hamvas színt ad. Csak azért nem 5 csillag, mert viszonylag gyorsan kopik a színe, még színvédővel is, annak ellenére, hogy ez elvileg festék, nem színező.

A hajam lilás árnyalatú lett a hatóidő túllépése nélkül.
Mosás után valóban puha,de másnap felkelve olyan száraz lett, hogy aggódom az epségéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

UPDATE:

A hajam lilás árnyalatú lett a hatóidő túllépése nélkül.

sweetmedusa

2019. június 4.

Ez a festék (úgy ahogyan bármelyik másik is) akkor működik, ha van némi fogalma a használónak arról, hogy mit is csinál. Ha valaki ilyen világos hajat szeretne, a hajat először szőkíteni KELL! 1-es tehát a legvilágosabb árnyalatú szőkéről beszélünk, akkor lesz az eredmény olyan, mint a képen, ha az alapszín is ilyen színmélységű. A kivilágosított hajat kell utána színezni, festeni, hamvasítani, amire ez a termék tökéletes. Nekem konkrétan fehér a hajam, nincs benne sárgás beütés, és ezt ezzel a festékkel sikerült elérni, fodrászhoz is hiába járkáltam évekig, hogy valaki csináljon egyáltalán egy minimálisan hamvas szőkét nekem, sosem sikerült. Idegenek is rendszeresen szólítanak le az utcán, hogy mennyire szép a hajam.:) Szóval nem érzem jogosnak a lepontozást olyanoktól, akik nem vették a fáradtságot hogy megfelelően előkészítsék a hajukat. Egyébként valóban nagyon szúrós szaga van, és is maszkot szoktam használni általában. A kezdeti kékes szín pedig 2 mosás után eltűnik és utána lesz tökéletes az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.