Syoss

Ár:   1679 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Hajápolók

A könnyű mikro olaj formula azonnal kisimítja a hajat és hosszantartó ragyogást biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dominika28

2017. június 16.

Pár éve láttam a DM polcain mivel szimpatikus volt ezért megvettem ragyogóvá tette a ajamat és szépen ápolta a hajvégeimet. Néha napján a száráz hajvégeimre tettem plusz ápolásként. Nem tarott ki olyan sokáig mint egyes hajolajak ,amiket próbáltam ,de azért kitartott, Nem tudom ,hogy még gyártják e mert később ,mikor szerettem voln újra venni azóta nem is láttam seholsem :( (Szlovákiában élek). Az illata is nagyon finom volt. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Redlips

2017. május 14.

Elég híg állagú, és annyira nem láttam, hogy rendbe teszi a hajvégeket. Szerintem egy teljesen átlagos hajvégápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

ellaeleonoraella

2017. május 9.

Általában hetente kétszer használom. Mindígy fényes és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és az illata is nagyon jó. Könnyű beledobáltál a hajba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

Bride28

2016. március 10.

Borzalom!!! Teljesen tönkre vágta a hajam...Nem elég hogy hamarabb zsírosodott ,mikor megszárítóttam szállt minden felé. Az illata nagyon finom de a minősége pocsék... Most a Balea Beautiful Long Wunder Serum a kedvencem sokkal jobb mint ez a vacak....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

Bernadett23

2016. január 2.

Próbáltam én is,az illata nagyon jó. Hajmosás után a hajvégeimre vittem el. Igazából nem sok hajolajat próbáltam,de ez tetszett. Csak sajnos kivonták a forgalomból a fodrászom mesélte. De megkapja az 5-öst :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

dorah

2015. december 21.

Ha kicsit olcsóbb lenne, megkapná az 5 csillagot. :D
Amúgy teszi a dolgát, a hajvégeimre használtam, puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Ha kicsit olcsóbb lenne, megkapná az 5 csillagot. :D
Amúgy teszi a dolgát, a hajvégeimre használtam, puha lett tőle a hajam.

NPetraL

2015. december 13.

Ez az elso syoss-os termekem, es ezt is ugy kaptam. Elso benyomasra mar kulsore tetszett, a pumpas adagoloja nagyon praktikus. Altalaban hajmosas utan hajhosszra es a hajvegekre hasznalom, nagyon finom az illata. Szep fenyes, puha a hajam tole, es a legjobb h egyaltalan nem szaraz! Nagy 5-os!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

neakardtudnihogyki

2015. november 9.

Szerintem egy éve is megvan, most is még van az alján belőle. Egy időre lecseréltem mert ráunt a hajam és nem csinált semmit. Most visszatértem hozzá, de már nem vagyok annyira megelégedve vele miota az Orofluido-t kipróbálhattam.. Nem rossz 1-2 napig látszólag szép a hajam nagyon jó illata van amit nem tart meg sokáig. Ja, meg rózsaszín:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

csengike21

2015. október 31.

jó termék, az illata is tetszik, viszont hasznátam már jobb hajvégápolót is. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

mivett

2015. október 15.

Sikerült kifogjam egy dm kiárusítás során 760 forintért. Micsoda szerencse, ilyen értékelések mellett főleg :) Nem ismertem a terméket, az első lépésem az volt ahogy hazajöttem, hogy idenézzek. Már előre tudom, hogy imádni fogom! :)

UD: éééés igen, a véleményem maradt ilyen pozitív! :) szeretem az illatát, hajamnak is jót tesz. Csak vigyázni kell, ne túlozza el az ember. Vizes hajra 2, míg száraz hajra csak egy nyomásnyit teszek. Később egy ezresért vettem a Tescoban egyet, betáraztam, mert szerintem lassan kivonják! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.