Syoss

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2014. április 8.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás, nyom nélkül szárad a hajban.

Láthatatlan tartás, prémium hajformázó termékcsalád, mely ultrakönnyű tartást biztosít, nem ragad és láthatatlan a hajban.

• teljesen szétoszlatható a hajon és könnyű formázást eredményez
  • hosszan tartó, extrém erős, láthatatlan tartás
  • nem nehezíti el a hajat és nem ragad.

Kiszerelés: 250 ml

kovtunde80

2016. június 24.

Nagyon jól tart, viszont a legkevesebb mennyiségtől is oltári kemény lesz a haj. Ennél jobb is van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

adamszep

2016. január 25.

A legjobb hajzselé mind közül. Az elsőt 2014. áprilisában vettem és 7 hónapig volt elég pedig minden nap használtam. Más zselé szóba se jöhet. Akármilyen hajstílusom volt, mindegyikre tökéletes volt. Formára szárítom, és egy babszemnyi mennyiséggel formázom a hajamat és taft power vagy invisible power hajlakkal fixálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

tworld

2015. április 15.

Valóban tart, de az, hogy láthatatlan, nem igaz. Bár kevésbé látszik mint a többi zselé. Ha a tartás miatt veszed, akkor oké, ha a láthatatlan miatt, akkor felejtős.
Én a láthatatlan rész miatt vettem, ezért a 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Én a láthatatlan rész miatt vettem, ezért a 2 csillag.