Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2011. december 5.

Kategória:   Hajápolók

Mélyen ápolja és védi a hajat a hajtöredezéstől. Ellenálló és rugalmas haj elnehezítés nélkül. Védi a hosszabb, töredezett szálkásodásra hajlamos hajat. Hatékony, értékes olajat  tartalmazó formulája intenzíven ápolja a hosszabb, töredezett, szálkásodásra hajlamos hajat.

Thetisz

2013. október 18.

Én nagyon meg vagyok elégedve evvel a termékkel. Már lassan 4 hónapja használom és finom puha a hajam tőle. Az is tetszik, hogy az illata elég semleges, ezért nincs vele gond.
Én nem a hozzá való samponnal használom, mert attól nehezebben kezelhető lett a hajam, de szerintem nyugodtan használható akármilyen másik samponhoz. Kezdetben kicsit megijedtem az állagától, mert nem olyan sűrű, mint ahogyan általában szoktam tapasztalni ezeknél a termékeknél. Jól beleivódik a hajba és nem nehezíti el, viszont jól ki kell mosni.
Azért ne várjatok rögtön csodát, de hosszú távon szerintem beválik és nekem kevésbé törik a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Nusee

2013. március 11.

Vagy másfél éve használtam durván száraz hajamra, nekem akkor bevált csak már a harmadik tubusnál egy kicsit émelyegtem az illatától, de még elviseltem inkább akkoriban a hófehér hajamat sárgította azért váltottam de mivel már más hajszínem van lehet visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

hedgehog

2013. január 9.

A hozzávaló samponnal használom, de alig várom, hogy elfogyjon. Másnap már tiszta zsír a hajam tőle. A szaga, meg borzalmas, amikor először a kezemre tettem belőle azt hittem romlottat vettem, de nem. :S Még a párom is megkérdezte, hogy mivel mostam hajat, mert nem olyan jó a hajam illata mint szokott. A kifésülést sem segíti. Egyetlen előnye, hogy az ára nem olyan rossz, és nagy kiszerelésben kapható, és folyósabb tehát könnyebben kezelhető az átlag balzsamnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Hettii

2012. november 21.

Nekem nagyon bevált! Hígabb, mint a többi balzsam, de így legalább jobban bele tudom masszírozni a derékig érő hajamba. Könnyen ki tudom fésülni a hajam és nagyon szép fényes lett tőle. Az illata nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Szivike18

2012. április 18.

Hosszú, göndör, száraz hajamnak nem használt, de nem is ártott. A hozzávaló samponnal együtt használtam. Többszöri használat után (és pozitív tapasztalat hiányában) az volt az érzésem, hogy azért kenem a hajamra, hogy valamit odakenjek, mert megszoktam, hogy balzsamozom -.-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

cirrus

2012. április 5.

Életem eddigi legrosszabb balzsama. Kifésülést nem segíti, hiába kenem csak a hajam végére jobban zsírosodik az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Nagyon nem vált be.

honey021

2011. december 7.

Nekem egyáltalán nem használt! Hígabb mint más balzsamok. Lehet, hogy nem nehezíti a hajat viszont kifésülni sem könnyebb. Nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.