Syoss

Ár:   1288 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 9.

Kategória:   Hajápolók

Simítja és egyenesíti a kezelhetetlen és száraz hajat, hogy az elbűvölően fényes és könnyebben fésülhető legyen.

Lunalys

2015. december 7.

Régen használtam, nagyon jó volt sokáig, de találtam jobbat. Amúgy szép, puha lett tőle a hajam. Állagra remek, és mennyiségre is jó, ha az árat nézzük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Effendigirl

2015. június 14.

Nekem a syoss termékek nagyon beváltak, csak amióta natúr dolgokat használok, ezek, ugye, az összetevő-lista miatt kiestek a sorból...Mikor még használtam őket, fényessé, puhává és hosszan jó illatúvá tették a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

love_cinderella

2013. december 9.

Az egyetlen hajbalzsam ami tényleg simít. A samponnal együtt használtam, de persze utána még ráfért a hajamra a vasalás csak tartósabb volt. Kár hogy már nem látok a boltokban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

jubileum

2013. augusztus 21.

Az eredmény szép fényes...bár a Kallos híve vagyok nem bántam meg hogy ezt is kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. június 11.

Nekem bevált. Egész jól simít. Használata után nem áll úgy a vékonyszálú festett szőke hajam mintha konnektorba nyúltam volna. Szereti a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 11.

tuzgyujto

2013. május 26.

Általában sampont és balzsamot csak akkor véleményezek, ha bombasiker, vagy kukakategória. Sajnos ez az utóbbi kategóriába kerül, ez a legrosszabb balzsam, amit eddig használtam. Pedig többféle samponnal is kipróbáltam, volt, hogy rajtahagytam a hajamon, volt, hogy azonnal lemostam.. De sehogy nem működik. Kezelhetetlen és sprőd lett a hajam, hullik és korpásodik, mástól pedig nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

malik.regina5

2013. január 6.

híg állaga van,de nagyon jó érzés miután kiöblítem.Sima,puha haj..mint ahogy az a leíráson is szerepel.Könnyen be is szívódik,csak pár pillanatig hagyom fent,a balzsamokkal ezt egyébként is így szokás.fél literért nagyon jó árban volt az egyik helyi boltban(990 ft).
A hatásáért pedig szinte semmibe került,mert a többi termékhez képest(syoss) ez most bombasiker ! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.