Syrene

Ár:   270 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató és gyulladásgátló hatású kamillavirág kivonatot, valamint allergénmentes rózsaillatot tartalmaz. Rendszeres használata ápolja a bőrt.

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Filléres holmi, bàr kicsi, sokáig elég. Mostmàr drogériában is lehet kapni. Baráti összetevői vannak, de azért érdemes vigyázni, hogy ne slukkoljuk le. Kellemes, lágy rózsa illata van, finom állaga. Legkedveltebb hintőporom! Szakmában alkalmazom, illetve magamon is néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

hio

2017. szeptember 8.

Legeslegjobb hintőpor! Sokkal többet használt szárazsamponként, mint az amúgy erre kitalált termékek, valamint púderként is ezt használom.Nagyon jó az illata is, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Jelizz

2017. január 7.

egyszerű, átlag hintőpor ami jó illatú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

egyszerű, átlag hintőpor ami jó illatú :)

Reb

2016. november 30.

Nagyon finom illata van, én sokmindenre használom, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Nagyon finom illata van, én sokmindenre használom, bevált.

bugosgizi

2015. december 3.

Szerintem ez a termék nagyon klassz. A rózsa illat nekem nem minden termék esetében tetszik ám de ennek nagyon fincsi illata van. Csupán az ellazít hogy magam mellet tartom és néha megszaglászom. :D
Púderként és száraz samponként használom. Ezekhez szerintem megfelelő a szemcsézettsége. Sőt amilyen kellemes rózsa illata lesz tőle a hajamnak az fergeteges. :) Eddig nagyon vágytam száraz samponra de ez totál jól működik így ezzel is tökéletesen eltudom érni a célom. Eddig maximális pontot adok neki. A későbbiekben majd még jelentkezem kiegészítéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

adrica

2015. december 1.

Csepelen a Csepel Plázában lent a földszinten vettem valamit drogéria van ott, 99.- ft-ért. Na ezért az árért tényleg megéri. Egész nyáron ezt használta az egész családom. Két kis lánygyerkőc, plusz a férjecském is (mivel ez volt). Senkinek semmi baja nem lett tőle, ha csak az nem, hogy megvédett minket a nyári ragacsos érzéstől. Télen zokni alá a lábamra, ujjak közé szoktam még használni. Megvéd a gombásodás ellen. A rózsa illattal kicsit barátkoznom kellett és a többieknek is, de hozzászoktunk. Mindennapi részünkké vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Titvog

2015. november 6.

Imádom az illatát, hagyományos hintőpor, de ez a rózsaillat igazán különlegessé teszi. Használom száraz samponként, és púderként az arcomra, ami megsúgom mivel amúgy is egy hulla vagyok tök jól passzol hozzám. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

pampamacska

2015. május 19.

a rossmannban láttam meg egyből az ára tűnt fel, gondoltam ennyiért megéri :D szeretem használni, bár alkalmanként nehéz adagolni. az illatát szeretem, az állaga átlagos. szárazsamponként jó. csodákra nem képes, de ennyiért merem ajánlani :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.