SYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szlilla, Módosítva: 2013. április 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Aimet

2015. november 21.

kedvenc ajakápolóm mellett szeretek "kísérletezgetni", kipróbálni új ajakápolókat.ennek eredménye ő is, és nagyon bejön :) mentolosat vettem, az volt csak, szuper ajakápoló, csakis ajánlani tudom mindenkinek. (ha esetleg valaki lát majd valamelyik Mariounnaudba másmilyen ízűt, pls írja meg nekem :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

fleur.cherie

2015. május 12.

Pattanások elleni gyógyszeres kúrám legnagyobb kínszenvedését az állandóan húzódó, száraz ajkak okozzák. Eddig egyedül a Bioderma Atoderm ajakápoló volt képes megbirkózni a problémával, de amellett, hogy nagyon gyorsan fogyott, az ára is horribilis. Legutóbb épp elfogyott a stift, és afféle kényszermegoldásként nyomta a kezembe édesanyám a Syx tégelyt, hogy addig használjam ezt...jelentem, az első számú, állandó ajakápolómmá lépett elő, nem tervezem lecserélni. Az ára nagyon kedvező, főleg annak fényében, hogy még az én problémás ajkaimat is elég vele napi 2-3-szor bekenni, és szinte alig fogy. Biztosan újraveszem majd, de úgy tűnik, erre jó ideig nem lesz szükség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

alidak

2015. április 9.

Az eyém epres. Én nagyon szeretem, és én is többfunkciós balzsamként használom. Én a szemhéjamra is szokatam kenni, a festékre, hogy elérjem a most divatos glossy hatást, illetve higleghter helyett is használtam, a ragyogó finish elérése érdekében. Irdatlan mennyiség van a tégelyben, és nagyon lassan fogy, pedig gyakran használom. Az ára is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

sakt

2014. december 16.

Nagyon jó kis ajakápoló, sztem több évig elég lesz :-). Jól hidratál és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

diahlin

2014. november 30.

Az epreset használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Finom illata van, alig van színe, így kenhetem a kiszáradt orromra is, nem ragacsos, és nagyon lassan fogy. Azok közé az őrültek közé tartozom, akik ilyenkor télen is bringával járnak, a menetszél pedig ki tudja kezdeni az ajkakat - ezért indulás előtt mindig bekenem a számat ezzel, és sehol egy kirepedezés. Kicsit aggódtam a kiszerelés miatt, mert nem akartam ilyen belenyúlkálós cuccot venni, viszont mivel nem kell óránként kenegetni, simán megoldható, hogy kézmosás után ejtsem ezt meg. Korábban havonta akár többször is vettem ajakápolót, mert egyik sem volt az igazi, ezt viszont több hónapja használom és még mindig szeretem. És még az összetevői is jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

roni07

2014. július 14.

Hétvégén szereztem be a mentolos verziót akciósan (-30%) a Marionnaud-ba.
Nagyon jól ápol, finom mentolos illat minden csillogás és ragadás nélkül. Nekem nagyon bejött, így ma még elrohantam venni egy tartalékot. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 14.

Hétvégén szereztem be a mentolos verziót akciósan (-30%) a Marionnaud-ba.

MissSz*

2014. március 18.

Egy éve itt van az éjjeliszekrényemen és még mindig félig van. Jó kis cucc,felpuhítja az ajkakat, de nem túl zsíros. Szoli után én is szoktam kenni az orromra belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

nagy.nikike

2013. december 10.

Én ma vásároltam a mentolos változatát, persze azonnal ki is próbáltam. Nagyon kellemes az állaga remekül hidratál, egy picit kentem a számra és egész délután nem kellet újra kenni pedig nagyon fújt a szél. Az illata kellemesen mentolos, kicsit bizsergeti az ajkaim mikor felkenem. 690ft nem volt pénz érte főleg hogy elég nagy mennyiség sokáig ki fog tartani. Mivel ajakápoló függő vagyok biztos fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

marlaS

2013. december 8.

Nagyon hasznos kis balzsam,puhává varázsolja az ajkakat,mindezt csillogás nélkül,beszívódás/letörlés után is marad a kellemesen lágy érzés. Mellesleg multifunkcionális,ha szolizás után kiszárad az orrom,kenek rá egy pöttyöt,és máris sokkal jobb. Előnye,hogy nagyon sokáig kitart,én lassan egy éve használom heti rendszerességgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

szlilla

2013. április 3.

Ma vettem ezt a kis ajakápolót epres változatban és hát nem bírtam ki, hogy ki ne próbáljam! :D Isteni illata van amit a szánkra kenve is lehet érezni emellett pedig nagyon jól ápol és enyhe színt ad a számnak mindenféle csillám nélkül. 690 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Színezék. Piros.