Szappanfalu

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2021. május 13.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Természetes, fluoridmentes fogkrémet készítettünk, melynek tökéletes a tisztító-, fertőtlenítő-, szagtalanító képessége, kellemes ízű, nem nem sérti a fogzománcot, nem tartalmaz mesterséges színezéket, aromákat, vagy szintetikus tartósító anyagokat.! Használatával elkerüljük a hagyományos fogkrémekben jelen lévő, a szájon át felszívódó mesterséges vegyületek káros hatásait!

1. fogfehérítő írisz port, szódabikarbónát,
  2. fertőtlenítő-, antioxidáns-, nyugtató- és hegesítő hatású propoliszt,
  3. habzást elősegítő kókusztenzid port,
  4. kálciummal erősíti a fogakat,
  5. doTERRA esszenciális, FRISSÍTŐ hatású belsőleg is alkalmazható illókat tartalmaz.