Szappanfalu

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetes testápoló az érzékeny, száraz, vízhiányos bőrre citromfű, levendula vagy parfüm illattal. Növényből kivont alapanyagokból, mandula-, csalán-, extra szűz olívaolajjal, shea- és kakaóvajjal.

kamelia

2016. szeptember 22.

Ez számomra pontosan az. Csodaszer. :)
Mivel ugyanezen gyártó szappanjait használom fürdéshez, utána ezzel kenem magam estére. Reggelre a bőröm puha és kellemes tapintású. Imádom.
Egyetlen hátránya, hogy hűtőben kell tárolni, ezért a felvitel egy kicsit hosszadalmas, mert én a tenyeremen előmelegítem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Ez számomra pontosan az. Csodaszer. :)

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate
Illatanyagok: Cymbopogon Schoenanthus Oil

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.