Szentkirályi

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strauszkinga, Módosítva: 2022. január 25.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Szentkirályi Ásványvíz alapú, frissítő illatú tusfürdők, melyek az ásványi anyagokon kívül, hozzáadott bőrtápláló anyagokkal gondoskodnak a mindennapos bőrápolásról.

Allergén-és színezékmentes. Dermatológiailag tesztelt. 100% Vegán összetétel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AnnaWass

2024. május 20.

Nekem ez egy nagyon finom, állagában is kiváló egyértelműen újravevős, termék, amiből nem kell sok, így lassan fogy. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 20.

wallflower87

2023. július 30.

Én is akciósan vettem - bár így sem tartozik a legjobb ár-érték arányú termékek közé, teljes áron nem hiszem, hogy megvenném. A csomagolása lehetne kicsit extrább, ez így elég fapados szerintem az árához képest. A beltartalom szintén semmi extra: átlátszó, az átlagnál sokkal folyósabb, szinte víz állagú folyadék. Bár szerencsére az adagoló nyílása nem túl nagy, így sem egyszerű szabályozni a mennyiséget, óvatosan kell önteni belőle, hogy ne jöjjön ki túl sok. Habzása visszafogott, de nekem teljesen megfelel, számomra ez nem is igazán szempont, ha tisztának érzem magam utána, ez pedig teszi a dolgát, jól felfrissít. Engem se nem hidratál, se nem szárít túlzottan - emiatt inkább nyárra való, illetve olyanoknak, akiknek nem túl problémás a bőrük. Illata számomra isteni, friss, visszafogott, természetközeli tisztaságillat. Teljesen uniszexnek mondanám, olyan termék, amit mindenki szívesen használhat nemtől, kortól függetlenül. Az illata húzza fel az értékelést 4 csillagra, igazából nem bántam meg, hogy megvettem, szeretem használni a nyári melegekben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 30.

Csillagporocska

2022. október 5.

Kiárusításon vettem a 250 ml-es verzióját, én kifejezetten szeretem. Frissítő darab, az állaga sűrű, szerintem minden évszakkal kompatibilis az illata is. Újra nem fogom venni, de egyszer szerettem. Nem kell belőle sokat használni egy alkalommal, lassan fogy egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 5.

strauszkinga

2022. január 14.

Könnyen habzó, isteni illatú tusi, az illata tartós a bőrön. Nagyon szerettem használni, nem sikerült megunni sok más tusival ellentétben. Újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.