Tadé

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. december 3.

Kategória:   Szappanok

A Tadé Bio Aleppo szappanja több ezer éves, aleppói hagyományokat alapul véve készül, mediterrán környezetben. A szappan tiszta babér- és olívaolaj keveréke lágyan hidratál, valamint hosszan megőrzi a bőr természetes és üde szépségét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Faustine

2020. december 9.

Nem szárít, jól tisztít. A szappan hatalmas és az alakja miatt a használat kezdetén egy kicsit nehézkesebb kényelmesen kézbe fogni, de ez javul, ahogy fogy belőle. Nekem nagyon sokáig elég, nem fogy gyorsan. Az illata tényleg kicsit furcsa, de a bőrömön nem érződik fürdés után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

v.alexandra27

2020. október 20.

Egy krémmániás box során jutottam hozzá, szerintem nem rossz. Nekem nehezen habzik, de jól tisztít, nem irritálja a bőrömet, negatív hatását nem vettem észre. Az alakja miatt az elején nehézkes volt a használata, de meg lehet szokni. Nagy mérete miatt tényleg nagyon sokáig elég, mindennapos használat mellett is lassan fogy :) Ténylegesen olajos szaga van, ami nekem sem tetszik annyira, de bőrön nem érződik fürdés után. Nem feltétlenül venném meg az ára miatt, de egyébként elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Nessy

2020. január 20.

Nem szárít túlságosan, kíméletes szappan, de a szaga elég borzalmas.
Arra számítottam, hogy sokáig elég lesz, főleg a párom használja, de nagyon gyorsan fogy. A kellemetlen illata belengi a fürdőszobát, bőrön szerencsére nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Nem szárít túlságosan, kíméletes szappan, de a szaga elég borzalmas.

Enne

2019. december 18.

Sajnos le kell pontoznom. Borzasztóan kivörösödött - az egyébként nem érzékeny - bőröm 3 használat után. Temérdek testápoló mentett meg a viszketéstől és szárazságtól, illetve az, hogy a következő fürdésnél visszaváltottam a régi tusfürdőmre. Soha nem használtam hasonló bioterméket, de úgy tűnik, nem is volt szüksége rá a bőrömnek. Maradok az olcsó, illatos, akár sajátmárkás tusfürdőknél. Pedig nagyon akartam szeretni, még a szaga ellenére is, főleg így télen jólesett volna egy kis plusz ápolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

r080tc4t

2019. december 12.

Arcra használom, hatalmas, és a kocka alakja miatt kicsit nehéz használni. Jól tisztít, és az összetevői nagyon jók, egyébként hatásában semmi extra nekem. Az "illata" hát nem is tudom, elég büdi :) de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

vocy

2019. december 12.

Kettős érzéseim vannak ezzel a szappannal. Egyrészt az illata nem a legkellemesebb. Továbbá nem habzik. Ellenben a hatása jó, nem száírtja a bőrt. Szóval van benne jó és rossz is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.