Schwarzkopf

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: uaim, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajformázók

Nikoletta96

2016. június 17.

Nagyon jó, megtart bármilyen frizurát, és olyan jó az illata, egész nap érzem az illatát. Nagyon szeretem, nagyon minőséges :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

madaras

2014. október 30.

Régebben én is használtam ezt a hajlakkot,akkor teljesen megvoltam vele elégedve.
De mikor mostanában újravettem,valahogy nem volt már a régi. Gondolom megint variáltak benne valamit. A régi, jó emlékeim miatt kap négy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 30.

nyüsszentyű

2013. február 3.

A hatása nem a legtökéletesebb, nekem pár órát bír ki az amúgy nagyon makacs hajam (tehát lehet hogy nem a hajlakk hibája). A másik problémám, hogy nagyon ragad. Pozitív, hogy jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Wiikii

2012. november 1.

A Taft-ok közül nekem ez a legjobb. Keveset fújok belőle, mert tényleg ragaszt.Sokáig kitart. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Gift Box

2012. május 8.

Nem használok gyakran hajlakkot, ez is vagy fél éve megvan.
Ha besütöm a hajam, akkor mindig fújok rá ebből is egy picit, de nem vagyok elájulva tőle.
Az illata kellemetlen, nem igazán lesz tartós az eredmény.
Viszont könnyen kifésülhető, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 8.

Nem használok gyakran hajlakkot, ez is vagy fél éve megvan.
Az illata kellemetlen, nem igazán lesz tartós az eredmény.
Viszont könnyen kifésülhető, nem ragad.

Nyuszibaba

2012. március 22.

Nekem is ragad tőle a hajam, és tele lesz apró kis pöttyökkel amitől úgy néz ki, mintha korpás lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Snoopy

2012. március 18.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot. Bár az illata erős de hamar elmúlik, ha esik az eső vagy kicsit nedves lesz a hajam kellemesen érződik az illata. Nagyon jó a tartása, kb. fél kartávolságnyiról fújom és nem lesznek kis pöttyök a hajamon, csak nagyon közelről és fényben látszik, hogy a hajamon van pedig elég sokat fújok ki belőle. Nagyon ritkán viszket a fejbőröm szerintem akkor sem emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 18.

Inez

2011. július 11.

Ettől összeállt a hajam úgy, hogy este letehettem volna magam mellé az éjjeliszekrényre. Csak a hajmosás segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

MARIKA

Korcsoport: >54
2011. március 11.

Kipróbáltam,nekem ragad a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. március 11.

Kipróbáltam,nekem ragad a hajam tőle.

uaim

2011. március 6.

A Taft hajlakk az egyetlen amit elbír a fejem és a hajam. Nem lesz száraz tőle, nagyon jól tart egész nap, ez egy négyes erősségű hajlakk, kifésülhető tökéletesen. Nem irritálja száraz és érzékeny fejbőröm, illata nem tolakodó, a fructis hajlakktól majd megfulladtam.
Szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Szeretem