Tahitian Noni

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Csak a hálózaton (Tahitian Noni Kft.) lehet hozzájutni. Természetes olajkivonatokat és finom szemcséjű nádcukrot tartalmaz. Illata vaníliás-édeskés. Kíméletesen radírozza le az elhalt hámsejteket és bársonyos, ragyogó bőrt eredményez a rendszeres használata. Főként a száraz, extrém száraz bőrre ajánlják, de alapvetően minden bőrtípusra alkalmazható.

kissveraa

2016. június 27.

Nagy kedvencem volt ez a tesradír, nyárra szuper választás, nagyon jól hidratál, mégsem zsíros. Gyönyörű tónusban lehet vele tartani a barna bőrt. Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Ria13

2011. július 13.

Elég jó minőségű termék. Nagy problémám vele, hogy csak a hálózaton belül kapható:én egy ismerősömtől kaptam ajándékba, de elég körülményes volt az utánrendelés. Sok szépet és jót hallottam a Noni-s termékekről, de bevallom, a többit nem próbáltam ki. A bőrradír kategóriában használtam már ennél jobb minőségűbb terméket is. Ártani nem árt, az biztos. 120 ml-es tégelyben kapható, egyszerű, szolid csomagolás és design.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.