Tahitian Noni

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

A nonit a polinéz törzsi gyógyítók 2000 éve használják láz, gyulladás, hasmenés, szorulás, állatharapás, rovarcsípés és számos betegség kezelésére. Az utóbbi évtizedek kutatásai sikerrel azonosították a gyümölcs jó néhány hatóanyagát. Ezek az eredmények alátámasztják a természeti népek tapasztalatait, és így a modern gyógyászat is igent mondott a Nonira.

A noni alapú termékek kifejlesztésében és kutatásában piacvezető vállalatként sikerült felismernünk, hogy az iridoidok a noni fő fitokémiai hatóanyagai. Az iridoidok egyértelműen jelzik termékeink minőségét. A Tahitian Noni™ Original Bioaktív Ital 30mg iridoidot tartalmaz 60ml-ben.

Összetevők: Morinda citrifolia gyümölcs nektár Francia-polinéziából származó tiszta noni püréből 89%, természetes szőlőlé-koncentrátum 5,5%, természetes áfonyalé-koncentrátum 5,5%, természetes ízanyagok. Pasztőrözött.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.