Tahnee

Ár:   1200 Ft és 3000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   szoláriumok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   1200 Ft és 3000 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Lelőhely:   szoláriumok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratáló szoláriumozás előtti krém arcra és testre, dióolajjal és E-vitaminnal.

Kinguska09

2019. február 18.

Szeretek kiserletezni igy most erre a szolikremre esett a valasztasom a 100 ml es volt csak a szoliba viszont most neztem neten es joval olcsobban be lehet szerezni ugyhogy lehet rendelek majd en 3500 korul vettem :/ :)

1. Kellemes illata van
2. Feher szinu
3. Jol elkenheto se nem tul folyekony se nem tul suru krem
4. Szep szint adott elso alkalom utan is (10 p szolival)
5. Szerencsere nem volt szoliszagom utana
6. Konnyen elfer a taskaba
7. Ha neten rendeled megeri az arat igy hogy en 3 szoros aron vettem majdnem annyira azert nem volt jo biznisz :D de vannak olyanok akiknek sokaig eleg lehet 100ml - nekem nem mert sokat szolizok es sok kremet hasznalok . De a kremmel nincs bajom!
8. Nem pattogtam ki tole!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

1. Kellemes illata van
2. Feher szinu
3. Jol elkenheto se nem tul folyekony se nem tul suru krem
4. Szep szint adott elso alkalom utan is (10 p szolival)
5. Szerencsere nem volt szoliszagom utana
6. Konnyen elfer a taskaba
8. Nem pattogtam ki tole!