Tama

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2012. november 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

UV fényre kötő, magas fényű gyorsszárító fedőlakk.

Puhapracli

2012. november 3.

A körmöt folyamatosan lakkozó, nem műkörmös típus vagyok :) Imádom a körömlakkokat, de sajnos a fürdések, mosogatások és egyszerűen csak a mindennapi élet miatt, én még nem találtam olyan lakkot, ami 1 hétig kibírná, úgy hogy ne jöjjön le a fele, és ne mattulna be. Rendesen előkészítem a körmöm minden alkalommal, zsírtalanítom, majd alapozó lakkot is teszek fel, és ezútán jöhet a szín, azonban még így is mindíg lejn :(
Nos nekem ez a termék lett a megoldás :) Imádom :) A lakkozás után felkenem. Van otthon UV lámpám így pedugom alá, hogy jöl megkössön, de egyébként van úgy hogy csak simán levegőn szárítom, és akkor is megköt és tartós, tehát nem kötelező az UV lámpa hozzá. Ami nagyon fontos hogy ez NEM ZSELÉ!!! Nem olyan hatása van, mint egy zselés műkörömnek, hanem mint egy fedőlakknak.
Az ára nem vészes, kemény 1000Ft, ami nekem 1,5 évig tartott ki, úgy hogy minden héten egyszer használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK

MEK i