Tan Incorporated

Ár:   990 Ft, 5900 Ft, 12 100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   22 ml, 200 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztike, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   990 Ft, 5900 Ft, 12 100 Ft
Kiszerelés:   22 ml, 200 ml, 400 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

A Luau egy 2016-os barnító krém, a sziget növényeinek kivonataival kombinálja a sötét természetes bronzosító hatást a kívánt szín mihamarabbi elérésének érdekében. A benne lévő marula olaj hihetetlenül puha, gyönyörűen kondicionált bőrt eredményez.

• Természetes bronzosító (DHA-mentes)
  • Puhítja és kondicionálja a bőrt
  • Illat: Awapuhi barack turmix

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Ultra sötét krém, ami a bőrön is megmutatkozik rendesen. Illata nagyon finom. Kevés is elég belőle, könnyen kenhető. Előfordulhat, ha vastag rétegben visszük fel a bőrre hogy befogja a ruhát. Fehér bőrűeknek nem, inkább már szolizott bőrre ajánlanám a foltos felkenés elkerülése végett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

sztike

2018. június 27.

Ez egy álom. Mennyei az illata, szerintem üti a Black Honey-t. Állagra, színre, hatásra egyébként szinte ugyanaz. Pillanatok alatt, tökéletesen beszívódik, nem sárgít, nem fog össze semmit (fehér ruhákat sem). Abszolút nem "olvad" ki a bőrből a gépben sem, nem lesz foltos vagy csíkos. A hidratálása nem mindig elég nekem, van, hogy pár óra után már feszül a bőröm és kell egy testápoló mellé, de ezért igazán nem pontozom le. A hatása már a szoliból kiszállva is látszik, de 1-2 nap múlva éri el a szín az igazi mélységét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.