Tan Incorporated

Ár:   990 Ft, 5900 Ft és 12 100 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   22 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztike, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   990 Ft, 5900 Ft és 12 100 Ft
Kiszerelés:   22 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

"A nevéből is kiderül, hogy itt valami egészen különleges barnítóról van szó! Ez nem egyszerűen bronzosít, hanem egészen mély barna tónust kölcsönöz a bőrödnek! Ezt úgy érték el, hogy  kétszeres mennyiséget tettek bele a  Erythrulose & Biotanning fúzióból,  ami miatt nem csak sötétebb lesz a bőröd, hanem sokkal tovább is tart. Viszont a hatás nem azonnal jelentkezik hanem csak napokkal később. A mesébe illő vanília és borostyán illat viszont azonnal érezhető, kárpótolva türelmünkért."

• 200x bronzosító biztosítja az éjfekete, ultra sötét barnaságot
  • Dupla Erythrulose & Biotanning fúzió - ettől lesz bőröd színe "Sötét, mint az éjszaka"
  • Illat: vaníliás borostyán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sztike

2018. július 10.

Döbeszt, ha tömören akarok fogalmazni. Nagy kiszerelés vásárlása előtt elkezdtem kicsiben próbálgatni a márka szolikrémjeit: próbáltam már a Black Honey-t, a Luaut, teszteltem másik márka termékeit is, de ez mindent visz. Fehér bőröm és kék szemem van, baromi nehezen barnulok, még a szoliban is. A próbáltak közül egyik sem barnított ilyen gyorsan és látványosan, mint ez. Nincs benne önbarnító, ezért nem lesz sem foltos, sem narancssárga. Bőrvédő hatása biztosan van, ahol nem kentem be magam rendesen (könyökhajlat), úgy megégtem, mint annak a rendje, a bőröm többi részén csak barnultam. A legmélyebb szín tényleg 1-2 nap múlva jön és nagyon tartós, abszolút nem kopik feltűnően vagy csúnyán. Most nyáron nem jutok el minden héten szoliba, ennek ellenére szépen tartom a színem. Az illatát illetően jobbra számítottam a vanília miatt, de igazából kellemes, nem tolakodó, szoli után sem illan el. Ha rászánom magam nagy kiszerelésű krémre, biztosan őt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.