Tangle Angel

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat. Könnyedén, húzás nélkül kifésüli a hajból a gubancokat és selymessé teszi azt.

nicolekitti

2019. május 25.

Hatalmas nagy csalódás ez a hajkefe. Tangle Teezer hajkefém már volt, amivel nagyon elégedett voltam, csak hiányoltam, hogy nem hőálló, ezért hajszáritás alkalmával nem mertem használni.
Megvettem ebből az Angel Classic-ot. Másfélszer olyan hosszú a sörtéjének a hossza és iszonyatosan összekaristolta a fejbőrömet, egy heti használat után sebes is lett. Oké, hogy vékonyszálú a hajam, de lehetne kíméletesebb.
Azért adok rá egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Azért adok rá egy csillagot

picitina

2019. február 19.

Szörnyű!!! Szerintem akik erre 5 csillagot adnak azok vagy le vannak fizetve, vagy még soha nem volt normális fésűjük.
Olyan érzés vele fésülködni mintha fognék egy sima A4-es lapot és a szélével végig húznék a hajamon. Ezzel normálisan nem lehet hajat fésülni, nem is értem miért van ennyire felértékelve.
(Ha az ára miatt, megsúgom Aliexpress-ről is simán megrendelhető ugyanazért az árért mint mikor itthon akciósan csomagba adják.)
Senkinek se ajánlom!

***
Látom néhány ember kicsit félre értette a dolgokat. A Tangle Angel Brush-t NEM a Magic Hair gyártja, csak meg tudod rendelni a honlapjukon. Azaz, NINCS olyan szó erre a kefére, hogy eredeti. Csak az, hogy SZÖRNYŰ! :D:D
Richard Ward, egy brit fodrász a kitalálója ennek a borzalomnak (ami amúgy a dobozán is fel van tüntetve), és rengeteg különböző felületen meg tudod rendelni, de nem ajánlom senkinek se!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Senkinek se ajánlom!

***

Lanie

2019. január 26.

El tudom képzelni, hogy egy nagyobb mennyiségű hajra már egyáltalán nem úgy szuperál mint az én vékony szálú kevesebb mennyiségű vállig érő hajamra, de nekem így ebben a formában megváltás. Aki bizonygatja, hogy mennyire ne vegyétek meg az hazudik. Mindig meg kell nézni az adott körülményeket, hiszen nekem az első mondatomban leírtak mellett nagyon bevált, pedig ha tudnátok mit szenvedek folyamatosan a fésülködéssel lányok.. Azt a mennyiségű gubancot amit az én vékonyka hajam elviselt eddig.. Igen, van különbség a vaddisznó sörtés és a tangle angel között, de mindennek megvan a maga funkciója. Ennek az, hogy nem sírom el magam miközben próbálom kifésülni a hajam akár vizesen is.
Nem mellékesen a párom van olyan édes kedves, hogy minden nap átfésülgeti a hajamat vele amióta megvettem, hiszen ezzel még neki is gyerekjáték a nem túl hosszú hajamat átfésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

canyon

2018. november 23.

Tényleg nem áll kézre az elején, de meg lehet szokni. Csak vizes hajon használom hajmosás után és szeretem, nem tépi és kijönnek a gubancok. Nem az ebayes olcsó, hanem az eredeti van meg (olvasom, hogy többen arra panaszkodnak, hogy elhajlik és nem szedi ki a csomókat) nekem nagyon bevált és nem vagyok lefizetve! 😃😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

csocsi36

2018. november 23.

Szerencsére nagyon olcsón vettem..csak azért jár a 2 csillag + mert nem néz ki rosszul... de azzal sajnos sokra nem megyek..
Igaz, hogy nem tép, de csak azért mert összenyeklenek a "fésűk" a gubancokban és nagyon zavaró tud lenni. Mondjuk amikor kivettem a dobozából már akkor az egyik meg volt hajolva, szóval éreztem, hogy ettől nem kell sokat várni...hát sajnos tényleg nem:D Egynek jó lesz cimet megkapta. Eredeti áron naaaaagyon nagyon nem éri meg! (egyébként a többi terméküket nagyon szeretem, csak ez volt a csalódás)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

lixia168

2018. április 6.

Ajandekba volt a vitaminokhoz amit rendeltem. En igazabol hajmosas utan szoktam hasznalni a vizes hajam kifesulesere es nagyon jo.
Persze vannak mar hamisitott valtozatai de ez nem az!! Mar csak a sulyabol lehet erezni hogy eredeti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

RarityRose

2018. március 13.

Ez egy kínai gyártmány. A kínaiban jobbat találtok ennél. Szörnyű!! Húzza a hajam, pedig nem kéne húznia. Nem áll kézre. És érezni az egészen, hogy műanyag. Egyáltalan nem jó. Senkinek nem ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Dephiinia

2018. március 5.

Ajándék volt a csomagban. Nem rossz, nem rossz. Szépen fésül (hiszen fésű!!!!) De soha nem adtam volna pénzt érte. Nekem a klasszikus szív formájú van meg, a szàrnyminta nélkül. Apró csomókat szinte lehetetlen kibontani vele, a nagy gubancokkal szépen elbánik. Ugyanúgy törik az ember haja, nem igaz, hogy ettől nem fog. És a műanyag sörte nálam is kezdni megadni magát így kb egy év után. Ingyen jó volt, nem tud többet mint bármelyik másik kefe/fésű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Kmanci

2018. február 27.

Sosem gondoltam, hogy áradozni fogok egy hajkeféről, de erről tényleg lehet. Szárazon és vizesen is úgy bontja ki a hajam, hogy észre sem veszem. Rengeteg és nagyon erős szálú hajam van, ami ráadásul erősen hullámos és nagyon kócolódik úgyhogy a fésülködés nálam általában együtt járt a sírással, pláne hajmosás után... Nemrég fésülködés közben, amikor már kb. teljesen sima volt a hajam, eszembe jutott, hogy végigszaladok rajta a régi hajkefémmel is. Az első tincsnél olyan gubancot csinált, hogy inkább hagytam az egészet. Számomra egy áldás ez a hajkefe, minden pénzt megérne.

Update: meglep visszaolvasva a véleményem. Nem tudom, régen mit tudott, amit már nem. De mostanában egyre kevésbé sikerül vele kifésülni a hajam. Ha felül már jónak tűnik, az alsó rétegekben biztos, hogy óriási gubancok vannak, és nem fésüli át az egész hajam, inkább csak simogatja, a felszínt kapirgálja. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

csipkebogyo63

2018. február 9.

Szeretem, nem húzza a hajam, a csomókat is kíméletesen tudom kibontani vele és még szép is😊 Valamint könnyen tisztítható, más hajkefékkel szemben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.