Tangle Angel

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat. Könnyedén, húzás nélkül kifésüli a hajból a gubancokat és selymessé teszi azt.

Elvira20

2020. október 16.

Nem rég vettem meg pár napja csak. Közép hosszú hajam van a vastagsága is közepes sokat szenvedtem vele mivel eléggé gubancolódik. Eddig úgy tűnik, hogy jó nem tépi húzza a hajam szépen ki szedi a gubancot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

Loona

2020. július 15.

Tangle Angel Essentials hajkefém van, kinézetre ugyanilyen, de hiába keresgéltem, nem jöttem rá, hogy az Essentials valami "alfaj"-e, vagy ez az alapdarab - szóval remélem, jó helyre írok :)

Nagyon régóta szemeztem ezzel a hajkefével, de mindig sokalltam az árát - és igaziból szükségem sem volt rá, mivel évek óta teljesen elégedetten használtam egy másik, Tangle Teezerhez hasonló, nyél nélküli hajkefét (Aldi sajátmárkás Ombia Hair). Aztán tavaly egy külföldi utazás alkalmával szembe jött ez az áhított izé, az áhított külsejével, pont olyan színben, amilyet szerettem volna, kiárusításban, szuper áron, és... na. Nem tudtam otthagyni :D A dologhoz azért azt is hozzátenném, hogy a márka előtte sem volt már teljesen ismeretlen a hajamnak: a Tangle Angel Baby Mini Hair Brush ici-pici hajkeféjük (ami amúgy szintén irreálisan drága, de szerencsére szintén ugyanígy, külföldi kiárusításon sikerült azt is beszereznem) évek óta a táskám állandó lakója, és elégedett voltam vele. Ha ez a nagy olyan lenne, csak felnagyítva, akkor megkapná az öt csillagot - de sajnos nem olyan.

Emlékszem, alig vártam, hogy kipróbáljam - aztán jött a pofára esés: röhejesen nehezen szoktam ismét meg, hogy ennek van nyele, és ott kell fogni, és emiatt más szögben kell tartanom a kezemet, meg úgy az egész folyamat más lett XD A tüskéi ennek egy picivel hosszabbak, mint az Ombia Hair hajkefém tüskéi, ami hosszabb, dúsabb hajnál biztosan jól jön, nekem viszont kevés, vékony szálú a hajam (és csak váll alattig ér), ezért fejtetőn használva ez a tüskehossz szúrja a fejbőrömet (azaz szúrta, mert közben megtanultam úgy használni, hogy ne tegye). A mini verzió tüskéi talán rövidebbek is, de biztosan puhábbak, annál sosem tapasztaltam szúrást. A hosszabb tüskék + a nem egyenes "tüsketövek" miatt a tisztítása is nehezebb mind az Ombiáénál, mind a mini verzióénál. Ennek ellenére ezért nyúlok gyakrabban reggelente, mert a nyéllel valahogy mégis jobb a fogása és kényelmesebb a használata. Általában a nyele végén található kis kiszélesedő talpon, állítva tárolom, viszont ez csak határozott lerakásnál és egyenes felületen funkcionál jól, amúgy könnyen elborul, kicsit lehetne szélesebb a talpa.

Kócos vagy vizes hajon nekem sajnos nem vált be, nem hozza az ígért "wow" bontó hatást, ezért én kizárólag "normál" fésülködéskor, általában reggelente használom. Vékony, töredezésre hajlamos a hajam, ezért ha kócos (pl. széltől), vagy hajmosás után vagyok, akkor nem tudom használni, ilyenkor a hajam speciális és időigényes bontást igényel vékony, kicsi bontófésűvel, ennek a túl nagy felülete és túl sok tüskéje kifejezetten húzza a hajamat és töri a hajvégeimet. Ciki, hogy elvileg pont erre lett tervezve... ez és a fentiek fényében sajnos hiába tetszik és szeretem a maga helyén használva, csak három csillagot tudok neki adni (és igaziból azt is jóindulattal, meg erősen a kinézet által befolyásolva). Az, hogy gyakorlatilag pont azt nem igazán tudja (az én hajamon legalábbis), amit ígér, kombinálva azzal, hogy csúnyán túlárazott, sajnos nem érdemel többet - pláne annak fényében, hogy a több éve ennek töredékéért vásárolt Ombia Hair hajkefém is tud ennyit - sőt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

nicolekitti

2019. május 25.

Hatalmas nagy csalódás ez a hajkefe. Tangle Teezer hajkefém már volt, amivel nagyon elégedett voltam, csak hiányoltam, hogy nem hőálló, ezért hajszáritás alkalmával nem mertem használni.
Megvettem ebből az Angel Classic-ot. Másfélszer olyan hosszú a sörtéjének a hossza és iszonyatosan összekaristolta a fejbőrömet, egy heti használat után sebes is lett. Oké, hogy vékonyszálú a hajam, de lehetne kíméletesebb.
Azért adok rá egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Azért adok rá egy csillagot

picitina

2019. február 19.

Szörnyű!!! Szerintem akik erre 5 csillagot adnak azok vagy le vannak fizetve, vagy még soha nem volt normális fésűjük.
Olyan érzés vele fésülködni mintha fognék egy sima A4-es lapot és a szélével végig húznék a hajamon. Ezzel normálisan nem lehet hajat fésülni, nem is értem miért van ennyire felértékelve.
(Ha az ára miatt, megsúgom Aliexpress-ről is simán megrendelhető ugyanazért az árért mint mikor itthon akciósan csomagba adják.)
Senkinek se ajánlom!

***
Látom néhány ember kicsit félre értette a dolgokat. A Tangle Angel Brush-t NEM a Magic Hair gyártja, csak meg tudod rendelni a honlapjukon. Azaz, NINCS olyan szó erre a kefére, hogy eredeti. Csak az, hogy SZÖRNYŰ! :D:D
Richard Ward, egy brit fodrász a kitalálója ennek a borzalomnak (ami amúgy a dobozán is fel van tüntetve), és rengeteg különböző felületen meg tudod rendelni, de nem ajánlom senkinek se!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Senkinek se ajánlom!

***

Lanie

2019. január 26.

El tudom képzelni, hogy egy nagyobb mennyiségű hajra már egyáltalán nem úgy szuperál mint az én vékony szálú kevesebb mennyiségű vállig érő hajamra, de nekem így ebben a formában megváltás. Aki bizonygatja, hogy mennyire ne vegyétek meg az hazudik. Mindig meg kell nézni az adott körülményeket, hiszen nekem az első mondatomban leírtak mellett nagyon bevált, pedig ha tudnátok mit szenvedek folyamatosan a fésülködéssel lányok.. Azt a mennyiségű gubancot amit az én vékonyka hajam elviselt eddig.. Igen, van különbség a vaddisznó sörtés és a tangle angel között, de mindennek megvan a maga funkciója. Ennek az, hogy nem sírom el magam miközben próbálom kifésülni a hajam akár vizesen is.
Nem mellékesen a párom van olyan édes kedves, hogy minden nap átfésülgeti a hajamat vele amióta megvettem, hiszen ezzel még neki is gyerekjáték a nem túl hosszú hajamat átfésülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

canyon

2018. november 23.

Tényleg nem áll kézre az elején, de meg lehet szokni. Csak vizes hajon használom hajmosás után és szeretem, nem tépi és kijönnek a gubancok. Nem az ebayes olcsó, hanem az eredeti van meg (olvasom, hogy többen arra panaszkodnak, hogy elhajlik és nem szedi ki a csomókat) nekem nagyon bevált és nem vagyok lefizetve! 😃😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

csocsi36

2018. november 23.

Szerencsére nagyon olcsón vettem..csak azért jár a 2 csillag + mert nem néz ki rosszul... de azzal sajnos sokra nem megyek..
Igaz, hogy nem tép, de csak azért mert összenyeklenek a "fésűk" a gubancokban és nagyon zavaró tud lenni. Mondjuk amikor kivettem a dobozából már akkor az egyik meg volt hajolva, szóval éreztem, hogy ettől nem kell sokat várni...hát sajnos tényleg nem:D Egynek jó lesz cimet megkapta. Eredeti áron naaaaagyon nagyon nem éri meg! (egyébként a többi terméküket nagyon szeretem, csak ez volt a csalódás)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

lixia168

2018. április 6.

Ajandekba volt a vitaminokhoz amit rendeltem. En igazabol hajmosas utan szoktam hasznalni a vizes hajam kifesulesere es nagyon jo.
Persze vannak mar hamisitott valtozatai de ez nem az!! Mar csak a sulyabol lehet erezni hogy eredeti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

RarityRose

2018. március 13.

Ez egy kínai gyártmány. A kínaiban jobbat találtok ennél. Szörnyű!! Húzza a hajam, pedig nem kéne húznia. Nem áll kézre. És érezni az egészen, hogy műanyag. Egyáltalan nem jó. Senkinek nem ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Dephiinia

2018. március 5.

Ajándék volt a csomagban. Nem rossz, nem rossz. Szépen fésül (hiszen fésű!!!!) De soha nem adtam volna pénzt érte. Nekem a klasszikus szív formájú van meg, a szàrnyminta nélkül. Apró csomókat szinte lehetetlen kibontani vele, a nagy gubancokkal szépen elbánik. Ugyanúgy törik az ember haja, nem igaz, hogy ettől nem fog. És a műanyag sörte nálam is kezdni megadni magát így kb egy év után. Ingyen jó volt, nem tud többet mint bármelyik másik kefe/fésű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.