Tannymax

Ár:   1800000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb

14 dimenziós bronzosító, öregedés-gátló, feszesítő szoláriumozás előtti krém, semleges illatú

Egy igazi divathercegnőhöz méltó, csillogóan fényes barna bőrszín. Egy lélegzetelállítóan szexi Catwalk-barna bőrért. Az exkluzív "Diamond Brown Formula" különleges kincseket tartalmaz, mint például az Anti-Aging első számú szerének tartott Coenzim Q10 és Hyaluron-sav, nemes selyemkivonat, az összehasonlíthatatlanul simító elasztin és a titkos szépségfegyver szerin, valamint a „bőrcsoda” Urea. Emellett még a misztikus Malachit-kivonattal is dúsítva van. Ez az egyedi szépség-formula egy különleges csillogófaktorral rendelkező, exkluzív luxus barnasághoz vezet. Olyan gyönyörű és szexi bőrt biztosít, mint az modelleké a vörös szőnyegen...