Tannymax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Testápolók

Önbarnító tartalmú szoláriumozás- és napozás utáni krém, kakaó illatú

Önbarnítót tartalmazó napozás- és szoláriumozás utáni testápoló krém, mely akár megduplázza a megszerzett barnaságot. Az Aloe Vera ellátja nedvességgel a bőrt, mely a hosszantartó barnaság alapvető feltétele. A bambuszkivonat és a kakaóvaj elősegíti az azonnali melanin termelődést, mely erőteljes barnaságot eredményez. Nagy mennyiségben tartalmaz nádcukrot és jojoba-olajat, melyek garantálják a bőr számára szükséges tápanyagokat, miközben mélybarna színt kölcsönöznek neki. Ezen kívül a kókusz-, a citrus- és a papaya kivonatok is kényeztetik a bőrt. A napraforgóolaj, és a vitaminok (A-, C- és E-vitamin) ápolják a bőrt, hogy a megszerzett barnaság a lehető legtovább tartson.