Tannymax

Ár:   1000000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb

Extrém bronzosító szoláriumozás előtti krém, FÉRFIAS illatú

Baby, let it Rock! Élvezd a vagány barnítás szabadságát olyan gondosan kiválasztott Power-kivonatok alapján, mint például az Anti-Aging csodafegyvere, a Coenzim Q10, a vadkender, az erőteljes Guarana és a csípős Chili. A legújabb Brown-Booster barnaság-fokozók valamint az újonnan felfedezett élénkítő ginzeng, az egzotikus kaktuszfüge és a borsmenta kivonat kombinációját egyesítve egy erőteljes aminosav-mix-el kifejezetten férfias, "Rocky-wild-Brown" bőrszínt varázsolnak. Mindemellett természetes bronzosítókat is tartalmaz, melyek megsokszorozzák a barnaságot!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

anitaanett

2015. január 18.

Ajándékba kaptam egy tasakkal a szoláriumban, ahova jártam. Valóban csak férfiaknak való, mert se az illata, se maga a krém nem jött be, kiszárította a bőrömet és piros is volt szolizás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.