Tannymax

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

18 karátos arany tartalmú szoláriumozás előtti gyorsbarnító krém, semleges illatú

Az egyik pillanatban még királylány - a következőben már vadmacska! A legváltozatosabb barna, mely valaha létezett. A mágikus ápoló kivonatok a legfinomabb selyem, a kiváló minőségű Hyaluron-sav, a különleges henna és a fantasztikus paradicsomi almából egy hosszan tartó barnaságot és egy feltűnően ápolt kisugárzást varázsol a bőrre – mint egy hercegnőnek! Csak ez a kombináció (tiszta kenderolaj, vadmák kivonat, természetes karbamid és szűrt ezüsthársfa kivonat) ajándékozza meg a bőröd egy kifejezetten kacér és szexi mély barnasággal.