Tannymax

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb

Bronzosító szoláriumtej, kókusz illatú

A Tannymaxx Classic a titok nyitja egy trópusi egzotikus barnuláshoz. Gazdagon tartalmaz nádcukrot és Jojoba olajat. Ez a két összetevő garantáltan biztosítja a bőröd számára szükséges elemeket, miközben mélybarna színt kölcsönöz neki. A bőrödet ezek mellett a kókusz, a citrus és a papaya kivonatok is kényeztetni fogják. A kókusz kivonat extra sötét barnaságot eredményez, miközben ápolja a bőrt.

Aquariusgirl

2019. július 8.

Lehet, hogy én már egy újabb verziót vettem meg, de nekem az van írva a flakonra, hogy shea vaj, aloe vera és vitaminok vannak benne. Egyébként én elhasználtam egy 200 ml-s kiszerelést és szerettem. Szép egyenletesen lehet vele barnulmi, nincs utána odakozmált szagom, hanem kókusz illatú bőrkém. Nagyon szép ápolt és hidratált lesz tőle a bőr. Én néha, ha úgy érzem, hogy kell egy kis tuning, akkor szoli nélkül, testápolónak is szoktam használni, gyönyörű lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.