Taoasis

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bio avokádóolaj gazdag táplálást nyújt a száraz és repedezett bőrnek. Elsősorban kiszáradt kézre és lábra ajánlott, vagy masszázsolajak összetevőjeként.

mokkalany

2018. május 24.

Régóta kerestem avokádó olajat, valamiért az volt a mániám, hogy az én bőrömön ez fog segíteni (amúgy is imádom az avokádót). Az ár-érték arány kedvezősége miatt ajánlották ezt a márkát egy webáruházban, ahol többfélét is árulnak, és nagyon örülök, hogy megvettem. Lehet, hogy többé nem is keresek táplálóbb arckrémeket, kézkrémeket vagy testápolókat, hanem ebből bármilyen bio termékhez hozzáadok két-három cseppet a kezemben, és jól összekeverem. Bámulatos, több napig tartó hatása van. A szaga ugyanúgy furcsa, mint minden tiszta bio olajnak (az argán például konkrétan trágyaszagú eredetileg, de ennek is van egy kicsit istállós beütése), de én szeretem, főleg krémbe keverve, mert akkor még kifejezetten finomabbá is teszi az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil