Tapio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Sheavaj használata:

A vaj a test hőmérsékletén olvad. Vegyünk az ujjunk hegyére egy kevés mennyiséget, tegyük a tenyerünkbe, hagyjuk olvadni néhány másodpercig, majd kenjük be vele a kívánt felületet.

Először fényes lesz tőle a bőr, de 5-10 percen belül felszívódik.

Használata a bőr szárazságának megszűnéséig folyamatosan ajánlott, naponta 2 alkalommal.

bandita

2014. szeptember 24.

Patikában vásároltam ezt a terméket, amely életem első natúr Sheája.
Néhány hete használom rendszeresen, a kézápolási rutinom szerves részeként.
Éjszakára 10 % Karbamid tartalmú magisztrális patikai sarokbalzsamot használok, jól bemasszírozva a körömágyak mentén is, ezzel letudva a maximális hidratáltság problematikáját.
Nappalra viszont ezt a vajat kenem, nélküle nem indulok el itthonról.
Tökéletesen felszívódik, és hatékonyan védi a kezeimet a káros hatásoktól, a munkahelyi kézfertőtlenítőszerek szárító hatását kiválóan ellensúlyozza.
Kentem már az ajkamra is, szépen muzsikál, de a legjobban mégis a kezeim hálálkodnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Patikában vásároltam ezt a terméket, amely életem első natúr Sheája.
Néhány hete használom rendszeresen, a kézápolási rutinom szerves részeként.
Nappalra viszont ezt a vajat kenem, nélküle nem indulok el itthonról.

sephora

2013. március 12.

Update:
1 hete használom a kisfiamnál ekcéma jellegű bőrproblémára (18-án megyünk bőrgyógyászhoz).
A vörös, hámló foltok már nem hámlanak, a vörösödés enyhült, és elmúlt a viszketés.
Napi 2x kenem, jobb lett a helyzet de még nem 100%-os. Mától Ligetszépe olajjal is kenem a fiam bőrét.

A fiam krémezése után a kezemen elkenem a maradékot, pár percig jó zsíros tapintatú a kezem, de utána teljesen beszívódik és a hatása pár órán át megmarad.
A hajam végére próbáltam kenni, de ott nem vált be, nagyon összetapasztotta.

********

Gyógynövény üzletben vásároltam, 80 ml-es tégely 1300Ft volt.
Nem tartalmaz színezéket, tartósítószert, illatanyagot.
Az állaga rendkívül sűrű, homogén, kemény "tömb", amely a kéz melegének hatására megolvad és így jól kenhető.
Célszerű spatulával kivenni a tégelyből a szükséges adagot, hogy ne szennyezzük be a sheavajat.
A bőrre kenve csillog, zsíros érzetű, de néhány percen belül tökéletesen felszívódik.

Jelenleg a 20 hónapos kisfiamnál használom, mivel a bőrén viszkető, száraz foltok jelentek meg. Majd updatelek, hogy mennyire javított ezen a bőrproblémán.

Megelőlegezem az 5 csillagot, mert kedvező áron kiadós mennyiséget vettem és eddig a kezemen használva tetszik a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Update:

A hajam végére próbáltam kenni, de ott nem vált be, nagyon összetapasztotta.

********

Gyógynövény üzletben vásároltam, 80 ml-es tégely 1300Ft volt.
Nem tartalmaz színezéket, tartósítószert, illatanyagot.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)