Tarte

Ár:   15 000 Ft (szettben)   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: canaille, Módosítva: 2020. április 1.

Ár:   15 000 Ft (szettben)
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Tarte Passport to Paradise Holiday Collector's Set része

15 natúr árnyalatot tartalmazó szemfesték paletta tükörrel.

Ár: 8500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

canaille

2020. október 21.

Nem szerettem. Szettben volt kapható: a pirosító és az ajaktermék nem az én színeim, ezeket itt km-en adtam el. A spirál és a szemceruza szuper.
A paletta: egy jobb essence paletta minőségével egyenértékű. A fényesebb színek nagyon darabosak, potyogtak a csillámok. A mattak kisség krétásak, nehézkes elsatírozni őket. A külcsín gyönyörű, de sajnos ez, és más tarte termékekkel kapcsolatos csalódásaim miatt soha többé nem vennék a márkától semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.