Tarte

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shatzy, Módosítva: 2019. október 1.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:   15 x 1,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

15 matt, csillámos és szatén szemhéjpúdert illetve tükröt tartalmazó paletta. A szemhéjpúderek amazóniai agyagot és ásványi pigmenteket tartalmaznak.

shatzy

2019. szeptember 19.

Úgy voltam vele, hogy kipróbálom a Tarte-ot, eddig csak más palettáját próbálgattam, de teljesen elszomorodtam, mert porzott, csillámlott, kiábrándítóan gyenge minőség volt. Adtam neki egy esélyt, eltelt pár év, gondoltam ezeken a gyerek hibákon azért lehet javítani. Javítottak! Egy kis porosodás itt is megfigyelhető a sötétebb, pláne csillámos színeknél, de végre pigmentált, és finom púderes lett a por. Illatosított, ezen meglepődtem, egyáltalán nem zavaró!
Nagyon előnyös, hogy cruelty free, tehát állatokon NEM tesztelt, ezért hajlandó vagyok "ilyen" drágább terméket is venni. Érdemes a Tarte facebook oldalát nézegetni, mert többször csinálnak free shipping napokat, így Magyarországra is elhozták rendkívül körültekintő csomagolásban a terméket, teljesen baráti áron. Tetszik a színösszeállítás is, van benne teljesen hétköznapi work safe színcsalád, de egy bulira, esküvőre is lehet velük szép sminket készíteni. Lehetne benne több világos árnyalat, de ez inkább az én preferenciám. Adtak hozzá egy kis utazó szempilla spirált is, amivel több, mint meg vagyok elégedve, erősen gondolkodom, hogy a rendes kiszerelésűt is megveszem, rég láttam ilyen korrekt, hosszabbító szempillaspirált. Mivel a drug store make up (L'Oreal, Maybelline, stb) hatványozottan gyengülnek mind minőségben, mind tartósságban, lehet, hogy ebbe az irányba (Tarte) veszem az irányt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.