Taylor Swift

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. november 12.

Ár:   13 000 Ft

pomme

2018. május 12.

A sima Taylor 3 csillagot kapott, ezt ha hozzá viszonyítom, akkor 5 lenne, de inkább önmagában értékelem :P Szóval a Taylor nekem túl poros volt, mint valami joghurt sárgabarackkal. Nem rajongok a sárgabarackért, a Made of Starlight-ban is van, de szerencsére ott van mellette a rendes (őszi) barack meg a maracuja, szóval szépen kiegyensúlyozza a nemszeretem barackot. Az üvege nagyon szép, az illat friss, gyümölcsös, tavaszi-nyárinak mondanám, de rajtam sajnos nem elég tartós, meg valahogy többet vártam. Akinek tetszett az eredeti Taylor elgondolása, csak fiatalosabb illatra vágyik (nekem az első elég uncsi anyukás volt), annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

klau810614

2015. október 15.

Finom édeskés gyümis illat.Rajtam tartós is,de nem lettünk barátok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Finom édeskés gyümis illat.Rajtam tartós is,de nem lettünk barátok...

Berti

2015. szeptember 12.

A napokban jutottam hozzá az Ebay-ről. Nagyon finom, gyümölcsös, virágos illat. Barack, narancs, lonc, pézsma.
Tartóssága lehetne kicsit jobb, rajtam pár óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Tartóssága lehetne kicsit jobb, rajtam pár óra.