Technic

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: novembermesi, Módosítva: 2016. december 25.

Ez a gyönyörű nude szemhéjárnyaló paletta is eljuthat a nappali sminkek közé, kezdve a krémes barnától a feketéig, amelynek segítségével egyenként vagy összekeverve a színeket együtt egy egyedi megjelenést kölcsönöz. Ezek a magasan pigmentált árnyalatok, amelyek enyhe csillogást adnak a fényben, egy mindenképpen kell a táskába!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Viki9727

2017. július 17.

Annyira nem pigmentált, kicsit potyog. Tartósnak sem mondanám. Ha el kell ugrani a városba 1-2 órára akkor tökéletes, viszont egy egész estés bulit nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

novembermesi

2017. január 20.

2017.01.20
Beszereztem azóta a Meganudes 2 palettáját is, hát meseszépek a színei . Abszolút imádom, külön tetszik, hogy vannak benne bronzos, zöldes csillogó árnyalatok jól lehet kombinálni őket. Most nagyon olcsón jutottam hozzá, mindössze 860 ft volt ebayen, ajándék :)

Megérkezett ez a gyönyörűség :) ebayről rendeltem mindössze 1310 ft-ért. Csodálatosak a színek jól pigmentáltak, nagyon harmonizálnak. eddig egy színt próbáltam, de jól felvihető, nem porzik nagyon. Úgy érzem szeretni fogom, ennyiért meg ajándék volt . Őszies palettának tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

2017.01.20

manitia

2016. június 28.

Nekem is a matt van meg és szerintem elég gyenge. A színek pigmentáltsága bőven hagy maga után kívánni valót...valamelyik szín nem is látszik! A szemhéjamat pedig nagyon elnehezíti. Egyetlen pozitívum, hogy nem olyan olcsó hatású kínai büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Nuca

2016. június 20.

Nekem a Mega Nudes 2 van meg. Minőségre nagyon jó, viszont csak 3 matt szín van benne amit kicsit keveslek, és több szín csak épp árnyalattal tér el a másiktól. Viszont van benne egy nagyon szép sárga-arany ami nem potyog összevissza. Összességében nagyon krémesek. Jó kis cucc én 1000Ft-jért vettem azért a pénzért megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

lia007

2016. március 11.

A matt verzió van meg, szintén Ebayról rendeltem 1200 körüli árért. Szerintem hétköznapi használatra tökéletes, bár alkalmakra is kiváló lehet... sok szín sok lehetőség :) viszont az általam beszerzett fajtában tényleg nincs egy csillámos szín se, úgyhogy lehet megrendelem mellé a másikat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

adamirita

2016. január 3.

Ebayről rendeltem,itt volt kb 4 nap alatt Angliából.Nagyon szép színek,mindegyikbe vannak pici csillámok,ára is rendben volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.