Ted Baker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2016. május 23.

Ajándékcsomag (Regency Women's Gift Set) részeként kapható testradírral és testápolóval együtt.

Illat: bergamott, piros gyümölcsök, tubarózsa, pacsuli

zsuzsa58

Korcsoport: >54
2019. augusztus 6.

2017-es kiadású nyári illat. Kimondottan fiatalos,kicsit édes, kicsit gyümölcsös, száradás után kellemesen megcsap a menta illata.Itthon nem lehet ezt a márkát kapni, ugyanakkor én úgy gondolom, egy viselhető illat az év bármely időszakában,ha vki rálel, mert nem tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

kessi91

2017. augusztus 30.

Csomagban kaptam ajándékba, nem világmegváltó, de én szerettem. Műanyag az üvege, de nem gagyi a hatása.

Egy kellemes, pacsulis testpermet, néha a levegőbe is fújtma párat, szobaillatosítónak :)

Egy ilyen kis szerelést tök boldogan elhasználgattam, magamnak nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Egy ilyen kis szerelést tök boldogan elhasználgattam, magamnak nem venném újra.

jomosono

2016. június 19.

Finom,édes nyári gyümölcsös/bogyós illat.Csomagban jutottam hozzá.
Nekem kicsit locsoló kölnire hajaz az üvege!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

Finom,édes nyári gyümölcsös/bogyós illat.Csomagban jutottam hozzá.
Nekem kicsit locsoló kölnire hajaz az üvege!!!