Ted Lapidus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annama, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Gyümölcsös, virágos kompozíció. 1992-ben került piacra. Az alkotó "orr" Pierre Bourdon.

Nyitó jegyek: ananász,zöld jegyek, barack és bergamot

Fej jegyek: rózsa, málna, nősziromgyökér, jázmin és gyöngyvirág

Alap jegyek: szantál, pézsma, vanílla és cédrus.

Ted Lapidus 💙 Fantasme 10 ml fújós
Ár: 2.000,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Juditeszter

2015. december 14.

Nekem sajnos, csalódás volt. Valami enyhén cukros, édeskés illat, egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 14.

Amanda

2014. június 20.

Annama leírása tökéletes, mintha egy vintage illatot gondoltak volna újra 1992-ben. Èn 1993 nyarán használtam, fiatal voltam még ehhez a parfümhöz, de nagyon szerettem. Emlékszem a kánikula és a bőrömön lévő illat valami csodálatos aromát alkotott. Többen meg is jegyezték, hogy nagyon különleges. Tényleg van benne némi keserédes báj. Azóta sem találtam hozzá foghatót. Kishúga a Lovely fantasme, szóra sem érdemes.
Megválnék a saját példányomtól, elmúlt a varázs.
Elkelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Megválnék a saját példányomtól, elmúlt a varázs.
Elkelt.

annama

2013. május 28.

Egy régi parfümös üvegcsém van, amit az ebay-en vettem, nem tudom mennyire régi a parfüm, és eredetileg is ilyen lenne, mindenesetre az elsö szippantással visszarepít a 60-es évek Côte d'Azur-jére, luxusautók és naplementék közé, pedig a parfüm 1992-es. A háttérben pedig intenzív gyümölcs illat lengedez, de nem tudnám meghatározni, miféle. Nem könnyed, a gyümölcsösség ellenére inkább melankólikus. Órák múlva is érezni. Az ára pedig igen kedvezö.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance