Ted Lapidus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Lapo

2017. július 13.

Léteznek mai igényeknek készült és régi vágású illatok, ez nyilván valóan az utóbbi csoportba tartozik de sajnos ezen a vonalon sem a jobbak között jeleskedik.. irtózatos káosszal indít, szinte érezni ahogy kardoznak/harcolnak az összetevők. Később érezni, hogy megvan a győztes fél, de sajnos a rosszak győztek..bár a csata vége már önmagában egy fajta felüdülés azután, hogy a "szinte mindegy ki győz csak de legyen már vége" érzése van közben az embernek..
Egy édes vaníliás illat lett belőle némi levendulával.. minden további pozitív jelző nélkül.

(egyébként igaza van Lacinak.. ez egy Le Male prototípus.. de nekem az sem a szívem csücske..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Lilu

2016. november 21.

Krémes, fás vaníliaillat, meleg, fűszeres, de ugyanakkor kiérezni belőle egy is mentát is... nekem egy különleges, kellemesen édes parfüm, igazi télre való csoda. Ha valaki szereti a vaníliát és az édeskés illatokat, ezt csak ajánlani tudom, a tartóssága is kiemelkedően jó. Hozzáteszem, nő vagyok, nem tudom férfiak bőrén mennyiben más.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 21.

Laci

2014. június 29.

Vállon veregetem magam, hogy a netes parfüméria roppant kedvező ajánlata ellenére nem vettem meg vakon, csak illatmintát kértem. Legtöbbször sikerül megtalálnom a szépséget a nagyra magasztalt illatokban, de értetlenül állok ez előtt. Vanília. Igen, tudtam, hogy narancsvirágos vanília a központ. A legtermészetesebb, legszebb vaníliás orientális... na ennél a pontnál hittem azt, hogy ez kell nekem. A csuklómra applikáltam a kis spray-vel és fújjjjj! Nagy zavaros csimbumcirkusz, édes, krémes, valamint annyira zavaró és idegesítő, hogy legszívesebben megnyúztam volna magam. Mint egy olcsó, édes, filléres hajlakk a 90-es évekből azzal a nyálkahártyáidra rátelepedő érzéssel. Fullasztó, nyomasztó, gyomorforgató ocsmányság. Nem értem, hogy tetszhet ez ennyi embernek. Biztos velem van baj, de ez számomra az év csalódása. Egy anti Le Male. Arra hajazó, de pocsékul összehozott keverék. El vele, egyes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.